SPOTKANIE FORUMOWICZÓW RNAVSPOTTERS.PL A.D. 2010

Forum o sprawach nie zawsze związanych z lotnictwem.
tomaszl75
Posty: 114
Rejestracja: 15 grudnia 2008, 20:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Chłopaki głowa do góry !!! :-) Co ma byc to będzie , wystarczy przesunięcie o jeden tydzień takiego spotkania a przy okazji zaliczenia wspaniałej imprezy lotniczej w dniach 24-25.07 odbywa się Nowotarski Piknik Lotniczy :

http://www.epnt.pl/

i tu przynajmniej częśc z Nas spokojnie może się spotkac .
GG3690852
fryzyjka
Posty: 204
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:21
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

No w wakacje może być ciężko, bo albo upał albo burze albo plany (zwłaszcza jak ludziska sobie poplanowali z pół roku wcześniej urlopy).
Jesli chodzi o 'wakacje' to ja liczę na jakąś grupę wsparcia na AWACu 2010 w Radomiu... :mrgreen: , póżniej długo, długo nic i 4-5 września prawdopodobnie będę w okolicach Czech więc planuje załapać się na CIAF (jakby w tym czasie było spotkanie na południu PL to w drodze tam albo spowrotem też się piszę).

Jeśli pogoda i praca pozwoli to w drugiej części sierpnia chciałabym się wybrać w okolicę DIBED. Byli by jacyś chętni? :mrgreen:
Obrazek
Pozdrawiam, Karolina.
Awatar użytkownika
vader
Administrator
Posty: 2854
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 11:33
Obserwuję: niebo :)
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

fryzyjka pisze: Jeśli pogoda i praca pozwoli to w drugiej części sierpnia chciałabym się wybrać w okolicę DIBED. Byli by jacyś chętni? :mrgreen:
DIBED zawsze :-) jakieś 50/60km w prostej linii mam :-) W tym, że prawdopodobnie w okolicach 4-18 sierpień mnie nie będzie...
N 10" 'Simon II' + SCT 5", EOS 70D, 12x50, 8.5x32, 2x53
Uniden UBC125XLT, PlanePlotter: mo i vo
Obrazek
Awatar użytkownika
michal75
Posty: 203
Rejestracja: 14 maja 2009, 06:50

fryzyjka pisze:No w wakacje może być ciężko, bo albo upał albo burze albo plany (zwłaszcza jak ludziska sobie poplanowali z pół roku wcześniej urlopy).
Jesli chodzi o 'wakacje' to ja liczę na jakąś grupę wsparcia na AWACu 2010 w Radomiu... :mrgreen: , póżniej długo, długo nic i 4-5 września prawdopodobnie będę w okolicach Czech więc planuje załapać się na CIAF (jakby w tym czasie było spotkanie na południu PL to w drodze tam albo spowrotem też się piszę).

Jeśli pogoda i praca pozwoli to w drugiej części sierpnia chciałabym się wybrać w okolicę DIBED. Byli by jacyś chętni? :mrgreen:

Witaj,

część osób z południa też będzie na CIAF, więc może tam się spotkamy

pozdr.
Michał
ODPOWIEDZ