SPOTKANIE FORUMOWICZÓW RNAVSPOTTERS.PL A.D. 2010

Forum o sprawach nie zawsze związanych z lotnictwem.
Awatar użytkownika
jkb
Posty: 217
Rejestracja: 04 września 2009, 21:42
Lokalizacja: Koluszki

Dzięki Panowie :-) A może ktoś jedzie z KRK i ma 1 wolne miejsce ? ;-)
Canon EOS 7D + 100-400mm F/4.5-5.6 L IS USM
CARGO
Posty: 344
Rejestracja: 26 października 2008, 23:09
Lokalizacja: Proszówki

Informacje dla tych, którzy wybierają się jechać do Myślenic swoim autem od wschodu :

Nie polecam jechać na Gdów (drogą 967) zjeżdząjąc z czwórki za Łapczycą, na odcinku Gdów-Dobczyce jest zamknięta droga (obsunięcia skarp) i wytyczono słabo oznakowany objazd, co więcej tuż przed Myślenicami (jadąc z kierunku wschodniego) mamy chyba 4 "światła" w związku z uciążliwym remontem, co daje nam przy pechu jakieś dodatkowe 10-15 minut czekania.

Dlatego zalecam jechać "czwórką" lub autostradą do Krakowa i dalej "zakopianką" do Myślenic, w niedziele ruch na tych drogach powinien być nieduży. Ja jeśli się ostatecznie zdecyduje jechać, to będę mógł zabrać do swojego auta 4 osoby po drodze z Bochni, mimo niedogodności jechałbym wspomnianą drogą 967 (jeżdżę tędy co dwa tygodnie do pracy i już znam ten objazd).
Pozdrawiam DŚ
Awatar użytkownika
boryfik
Donator
Posty: 160
Rejestracja: 15 lipca 2009, 22:12
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz

tomaszl75 pisze: Jutro jadę na rekonesans do Myślenic , zrobię foto miejsc gdzie można by było się ulokowac
Tomku, rewelacyjny pomysł :-D

Dominiku, ja też pojadę swoim samochodem i chętnie przyłączę się do Ciebie, jeśli pojedziesz ...
TPL 20x80, Celestron 15x70, UBC125XLT
Awatar użytkownika
Gryni
Posty: 1110
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała EPBA

Powinienem się pojawić, jeżeli mowa o niedzieli.
ZRT460/457M
Awatar użytkownika
vader
Administrator
Posty: 2854
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 11:33
Obserwuję: niebo :)
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Jeśli nic się nie zmieni i będę mieć jak dojechać, to ja również powinienem być.

EDIT:
boryfik pisze: Dominiku, ja też pojadę swoim samochodem i chętnie przyłączę się do Ciebie, jeśli pojedziesz ...
A ja chętnie bym się zabrał z Wami ;-)
N 10" 'Simon II' + SCT 5", EOS 70D, 12x50, 8.5x32, 2x53
Uniden UBC125XLT, PlanePlotter: mo i vo
Obrazek
Awatar użytkownika
boryfik
Donator
Posty: 160
Rejestracja: 15 lipca 2009, 22:12
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz

Vader, a ja Cię chętnie zabiorę, będziemy w kontakcie ;-)
TPL 20x80, Celestron 15x70, UBC125XLT
Awatar użytkownika
jkb
Posty: 217
Rejestracja: 04 września 2009, 21:42
Lokalizacja: Koluszki

"Rozumiem że wszyscy chcieli by byc ale z różnych względów nie mogą ( może kiedyś np pod UL980 zagościmy razem) "

Panowie, jeśli chodzi o spotkanie pod UL980 to ustalmy termin, a ja postaram się wszystko zorganizować :-)
Mam w pobliżu bardzo fajne miejsca do spotkania.

Pozdrawiam, Kuba.
Canon EOS 7D + 100-400mm F/4.5-5.6 L IS USM
tomaszl75
Posty: 114
Rejestracja: 15 grudnia 2008, 20:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Dziś byłem na miejscu spotkania , cały teren Zarabia (Myślenice) to teren wypoczynkowy .Proponuje to miejsce :
http://maps.google.pl/maps/ms?ie=UTF8&h ... 714ec48e51

jest to parking pod stacją kolejki :

Obrazek Obrazek Obrazek

aby tam dojechac zjeżdżamy z "7" na ulice Piłsudskiego ,następnie w prawo w Zdrojową,Parkową cały czas prosto do końca widząc to przed maską :

Obrazek

skręcamy w lewo na parkingi można ewentualnie jechac prosto na dużą polane i widok taki :

Obrazek

parking płatny jednorazowo 5 zł za samochód ( tereny ściśle rekreacyjne ) I tu pytanie czy lokujemy się na wcześniejszym tym betonowym czy trawiastym bo nie wiem czy jest to wspólny parking aby nie płacic podwójnie .

Pod nosem mamy to :
Obrazek oraz gastronomie :Obrazek

Na pewno można spodziewac sporej ilości plażowiczów , dużego nasłonecznienia . Widok na UL984 jak na tacy (słonce za plecami ) wszystko co i z "Babko" - zenit (super widoczne bizjety :mrgreen:) , dochodzą do tego trasy na i z " Lenov"
Oczywiście to moja wizja spotkania proszę o ewentualne uwagi i zapytania , jkb pytałeś wcześniej o nocleg na ulicy Parkowej same kwatery prywatne do wynajęcia.

Pozdrawiam
GG3690852
Awatar użytkownika
boryfik
Donator
Posty: 160
Rejestracja: 15 lipca 2009, 22:12
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz

tomaszl75 pisze:Dziś byłem na miejscu spotkania...
Tomku, fantastyczna robota, dzięki!
Jeśli pogoda dopisze, to Zarabie będzie oblężone od rana, mam nadzieję, że miejsca na parkingu wystarczy...
Pozostało zabrać ze sobą krzesełka, leżaki, parasole, aparaty, lornetki, teleskopy i co tam komu się pod rękę nawinie i byle do niedzieli... ;-)
Pozdrawiam
TPL 20x80, Celestron 15x70, UBC125XLT
Awatar użytkownika
Kyfrun
Posty: 262
Rejestracja: 24 grudnia 2007, 14:37
Lokalizacja: Bochnia

boryfik pisze:
tomaszl75 pisze:Dziś byłem na miejscu spotkania...
Tomku, fantastyczna robota, dzięki!
Jeśli pogoda dopisze, to Zarabie będzie oblężone od rana, mam nadzieję, że miejsca na parkingu wystarczy...
Pozostało zabrać ze sobą krzesełka, leżaki, parasole, aparaty, lornetki, teleskopy i co tam komu się pod rękę nawinie i byle do niedzieli... ;-)
Pozdrawiam
Tylko gorzej z pogodą :-( Ma padać w niedziele podobno ...
Ja będę na pewno :mrgreen:
Awatar użytkownika
boryfik
Donator
Posty: 160
Rejestracja: 15 lipca 2009, 22:12
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz

Koledzy proponuję spotkać się nawet w razie niesprzyjającej pogody, trochę przygotowań już poczyniono, każdy jakoś tam wygospodarował czas na najbliższą niedzielę, itd. Może znajdzie się w pobliżu jakieś zadaszone miejsce (czyt. knajpka lub coś w tym stylu ;-) ), które nas pomieści
Sprawa do dyskusji oczywiście, więc jeżeli macie coś przeciw to piszcie.

P.S. Liczymy też na pojawienie się Pań, które udzielają się na forum :-)
TPL 20x80, Celestron 15x70, UBC125XLT
anibas
Posty: 95
Rejestracja: 04 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój - Padka - UL984 :)

Ja bym się chętnie pojawiła, ale niedziela jest nieosiągalna... :cry: Gdyby to było w sobotę to tak.. W niedzielę nie dam rady być z Wami - muszę jakoś do domu dotrzeć potem.. :-?
....i faktycznie ma popadać :mrgreen:


Pozdrawiam,
Sabina :-)
Eos 350D + Rubinar 500

gad: 13955212

Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć.
Julio Cortazar
ODPOWIEDZ