Eos 350d

Sprzedaż, kupno, wymiana.
Maciejh76
Posty: 598
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:26
Lokalizacja: Kraków Letki Babko&UL984

I nadszedł ten dzień, w którym muszę rozstać się z Eosem 350d, którego nabyłem od Grztusia jesienią 2007 r. Aparat był używany przeze mnie do końca 2008 r jako podstawowy sprzęt do spottingu.
Aparat ma już kilka lat i sporo przejechane na jednej migawce - ostrożnie oszacuję na około 140 tys. klapnięć. Mimo to wygląd aparatu i jego działanie nie budzą moich zastrzeżeń.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Na matrycy, jak to zwykle, mimo czyszczenia w profesjonalnym serwisie, pojawiły się paproszki. Co do aparatu? A zapasowe akumulatory, ładowarka, kabelek USB, dorzucę też wężyk (nie pasuje mi do Eosa 20d). Nie mam już pudełka.

Wszelke pytania kierujcie na PW lub maila jet229(-bez spamu-)o2.pl

ps. a mnie się zachciało zmiany systemu - stąd sprzedaż Eosa 350d.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1262
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

O kurcze, ależ mi Maćku przywołałeś wspomnienia ;-) No i te 140 tyś klapnięć, naprawdę udany egzemplarz się nam trafił :shock:
Osobom wahającym się gorąco polecam: 350d, 20d i 40d uważam za najbardziej dotychczas udane konstrukcje Canona (no jeszcze 5d, ale to inna półka).
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Maciejh76
Posty: 598
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:26
Lokalizacja: Kraków Letki Babko&UL984

Tak Grzesiu egzemplarz bardzo udany, solidny (teraz takich aparatów już nie robią :-P ) i wielce zasłużony w spotterskim rzemiośle :-D nigdy mnie nie zawiódł, dlatego też chcę by trafił w dobre ręce.
Maciejh76
Posty: 598
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:26
Lokalizacja: Kraków Letki Babko&UL984

"sprzedany", zostaje w spotterskich rękach ;-) do trudnej nauki rzemiosła ;-)

Maciej.
Zablokowany