Koszulki RNAV

To jest to!
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

Witam,

Swego czasu rozmawiałem z wieloma osobami na temat koszulek naszego forum/strony. Niektórzy z użytkowników podjęli zrobienie koszulek na własną rękę co świadczy o zainteresowaniu tym tematem.

Sprawa nabrała tempa gdy dostałem informacje od Vadera, że jego szwagier zajmuje się haftami na koszulkach, które są trwalsze niż "naprasowywanki".
http://www.goraf-haft.pl

Wstępnie ustaliliśmy, że będą to koszulki "Polo" z logiem z przodu, lub z przodu i tyłu, do wyboru.
Preferowane kolory koszulek to biały, oraz granatowy i czarny które zależą od pozyskania loga w wersji z białymi napisami.
Rozmiary , myślę ze rozwiążemy to przed samym zamówieniem, gdy będzie już znana ilość chętnych.

Obrazek
Obrazek

Wzory haftów:
http://img24.imageshack.us/img24/7125/rnavplecy.jpg
http://img33.imageshack.us/img33/2977/rnav.jpg

Oczywiście jest to projekt do dopracowania, utworzony wyłącznie żebyśmy mieli wgląd:

Cena natomiast przedstawia się tak:
- mały haft (przód koszulki) 7,5 cm x 9 cm to koszt 5 zł;
- duży haft (tył koszulki ) 27 cm x 8,6 cm to koszt 12 zł;
- koszulka polo 13 zł


Wysyłka: Zajmie się tym Vader gdyż miałby ewentualnie najprostszą możliwość ich odbioru.
Zapewne koszt wysyłki zbliży się do 10 zł.

Cena całkowita: Nie powinna przekroczyć 50 zł(logo z przodu i z tyłu), wszystko jest kwestią wyboru koszulek bazowych.

Zapraszamy do dyskusji, dodawania sugestii i pytań, ewentualne zamówienia zaczniemy zbierać po 26 lipca jeżeli pomysł zostanie rozpatrzony pozytywnie ;-)
Pozdrawiam, Łukasz.
luck89
Posty: 93
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:22
Lokalizacja: USTIL UL980 UN191 Hrubieszów/Chełm

Jak najbardziej za, druga opcja z napisem na plecach, a t-shirty są przewidziane?? :-P
Awatar użytkownika
vader
Administrator
Posty: 2854
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 11:33
Obserwuję: niebo :)
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

luck89 pisze:Jak najbardziej za, druga opcja z napisem na plecach, a t-shirty są przewidziane?? :-P
Myślę, że zrobimy najpierw koszulki polo, zobaczymy jak wygląda etc. Zawsze można będzie ewentualnie "wznowić produkcję". Co do T-shirtów, to raczej większego problemu by nie było. Opcje taką zawsze można dopuścić, oczywiście zależy to od ilości ewentualnych zamówień.
N 10" 'Simon II' + SCT 5", EOS 70D, 12x50, 8.5x32, 2x53
Uniden UBC125XLT, PlanePlotter: mo i vo
Obrazek
Awatar użytkownika
barpit
Donator
Posty: 289
Rejestracja: 27 grudnia 2008, 09:53
Lokalizacja: Łańcut

Oczywiście obiema rękami jestem za :) Jak najbardziej polo :)
K-5IIs,10', TeleVue x2
791-791-282
Awatar użytkownika
Blank
Administrator
Posty: 517
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:18
Lokalizacja: Choszczno

Ja także z wielką chęcią zaopatrzyłbym sie polówkę z dwoma napisami !
Pentax K10D+ MTO 11 CA
Awatar użytkownika
Pendri90
Posty: 16
Rejestracja: 03 marca 2009, 17:05
Lokalizacja: USTIL UL980 UN191 Hrubieszów

Tez jestem za polo z napisem na plecach :P pozdrawiam
Canon PowerShot SX10IS gg:9083802
Awatar użytkownika
geo
Donator
Posty: 420
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:24
Lokalizacja: Mermet/Tczew
Kontakt:

ooo super pomysł!
Ja ze swojej strony proponuję na tyle mapę górnych dróg z AIP ;) tak jak swego czasu kupiłem na bluziwie z dlapilota.pl
tutaj troche niewyraźna fota
Obrazek
konan 400D & 60D & rubinar 1000mm & synta 8"
http://geo.tcz.pl/projekt_2022/
anibas
Posty: 95
Rejestracja: 04 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój - Padka - UL984 :)

Koszulka polo będzie bawełniana? Jakiego gatunku? - Żeby po kilku praniach nie zrobiła się z niej yy... ściereczka do podłogi :roll: Jaka rozmiarówka? Przewidujecie mniejszą jak XL?
Podoba mi się :mrgreen:
Eos 350D + Rubinar 500

gad: 13955212

Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć.
Julio Cortazar
Maciejh76
Posty: 598
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:26
Lokalizacja: Kraków Letki Babko&UL984

Koszulki to super pomysł :-D tak jak napisała Sabina warto zwrócić uwagę na jakość materiału, żeby wytrzymał więcej niz kilka prań ;-)
Hmmmm, jak dla mnie logo na plecach można by było ograniczyć do napisu RNAV, lub zostawić tylko logo na przodzie koszulki ;-)

Maciek
Awatar użytkownika
Pawel_S
Posty: 507
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:14
Lokalizacja: Piotrowice City

Witam,

Jesli chodzi o mnie to koszulka POLO super,
podobnie jak Sabina proponuje solidniejsze [droższe] koszulki bo za 13 zeta to mogą długo nie pociągnąc,
Ja bym preferował haft z logo tylko na froncie, a z tyłu - Geo super pomysła mapa tak ja na AIP - fajny efekt

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
vader
Administrator
Posty: 2854
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 11:33
Obserwuję: niebo :)
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Koszulki będą zamawiane w hurtowni, gdyż szwagier ma z kilkoma takowymi podpisane umowy, więc sądzę, że dlatego cena w sumie dość niska. Oczywiście pytałem się o materiał, mam na uwadze, żeby to nie była tania "chińszczyzna". Co do rozmiarów również, nie powinno być problemów. Domyślam się, że każdy forumowicz nie nosi tego samego ;-) Efekt fajny, ale zakładam, że droższy. Postaram się w miarę możliwości zapytać o ewentualną cenę.

pozdrawiam
N 10" 'Simon II' + SCT 5", EOS 70D, 12x50, 8.5x32, 2x53
Uniden UBC125XLT, PlanePlotter: mo i vo
Obrazek
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

A co do Loga jezeli będzie możliwość przy haftowaniu pójdziemy na kompromis, tj będzie można wybrać zamawiając czy chce się zamówić logo z przodu czy oba.
Pozdrawiam, Łukasz.
ODPOWIEDZ