Plakaty RNAV !

Tutaj dowiesz się czegoś więcej o nas i o naszej pasji.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Witajcie!

Ponieważ sporo osób pytało się mnie o możliwość druku moich zdjęć, w najbliższym czasie ukażą się w sprzedaży cztery wzory plakatów RNAV w formacie (po 24 sztuki każdy), które prezentuję poniżej. Nie wiem jeszcze jak dokładnie będą wyglądać po wydrukowaniu, myślę jednak że jakość będzie satysfakcjonująca.

Plakaty będzie można nabyć u mnie (priv, gg, sms ) w cenie 5zł za jeden egzemplarz (+ ewentualne koszty wysyłki).
Aby nie było niedomówień informuję, iż koszt druku w przeliczeniu na jeden plakat wynosi około 1.3 zł, cała zaś kwota uzyskana ze sprzedaży zostanie przeznaczona na cele związane z funkcjonowaniem naszego forum, a także na pewien cel ukryty, którego zdradzić nie mogę.
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
PawelB
Posty: 681
Rejestracja: 06 lutego 2007, 03:58
Lokalizacja: Bełżyce

Witam

Jak można to zamawiam Emiratka i Qantaska Tylko czym przykleić na sufit żeby było realistycznie Taśmą dwustronną ?

Pozdrawiam
lornetka, notes, obserwacja - wspomnienia to jest to !
Awatar użytkownika
Kilerek
Posty: 385
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:47
Lokalizacja: Szalowa

Witam

No Grzegorz super posunięcie. Ja prawdopodobnie kupie wszystkie 4 po jednym egzemplarzu.
UN133 UL984 UL986 UL999 UL619 UL623 PADKA-TEPNA LENOV-ARDAG oraz inne.

Moje JP.net
Awatar użytkownika
Kilerek
Posty: 385
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:47
Lokalizacja: Szalowa

Grzegorz, a można zamówić jeszcze plakaty z innych Twoich fotek Mam jeszcze trzy fotki ulubione ;-)
UN133 UL984 UL986 UL999 UL619 UL623 PADKA-TEPNA LENOV-ARDAG oraz inne.

Moje JP.net
luck89
Posty: 93
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:22
Lokalizacja: USTIL UL980 UN191 Hrubieszów/Chełm

Od paru dni chodziło mi po głowie żeby zapytać czy można jakoś nabyć Twoje fotki.

Jak dla mnie to TG, QF i EK.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Na razie plakatów z innych zdjęć na pewno nie będę drukował, gdyż są to koszty, które jakoś muszą się zwrócić, a najmniejsza ilość do druku to 25 sztuk. Natomiast nie ma problemu żeby podesłać Ci pliki na maila i sobie je wydrukujesz np. w fotolabie w dowolnym formacie.

Pozdrawiam!
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Witajcie, plakaty odebrałem dzisiaj, niestety wieczorem i nie zdążyłem zobaczyć ich przy świetle dziennym (zrobię to jutro).

Ogólnie fajnie się prezentują, choć nieco gorzej niż na zdjęciach w pierwszym poście: kolory zostały nieco przesunięte (głównie w fiolet, co najbardziej służy Thajowi), jest też ciemniej (były wysyłane do druku w formacie JPEG, więc raczej nie należało się spodziewać rewelacji).

Mimo iż nie są idealne (luzik: ja mam naprawdę wysokie wymagania) to przymierzałem je już na ścianę i ... pasują ;-) Zresztą nigdzie indziej i tak podobnych motywów nie znajdziecie :-)
Jak na pierwszy raz nie jest najgorzej, jeżeli pomysł się sprawdzi, to jeszcze kiedyś na pewno coś wydrukuję.
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
Pawel_S
Posty: 507
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:14
Lokalizacja: Piotrowice City

cześć Grzegorz,

dla mnie tak jak się umawialiśmy po sztuce z każdego,

szczegóły uzgodnimy przez gg

pzdr.
Lotar
Posty: 334
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:18
Lokalizacja: Kalinówka k/Lublina

Ja tez wchodzę, Zwłaszcza że foty piękne i szczytny cel. Jeżeli mozna to Emiratek i Thai. Grzesiu, co do formy płatności prosze na priva - pozdrawiam
Pozdrawiam.
Nikon D50 + Rubinar 1000
kudel
Posty: 42
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:15

Witam,

Poprszę po jednym z dostępnych - czyli 4>
proszę o info co i jak/jestem na gg

pozdrawiam,

Ł
Kshyhoo
Posty: 143
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:23
Lokalizacja: EPWA

Grzesiek, ja jak można piszę się na odbiór osobisty w Wawce Każdego po sztuce poproszę.
Obrazek
AceKarol
Posty: 320
Rejestracja: 06 lutego 2007, 03:57
Lokalizacja: Częstochowa

Plakaciki od 2 dni w domu ;-) Polecam wszystkim, każdy jeden prezentuje się super.

Pozdrawiam,
Jetphotos | MTO + 350D
ODPOWIEDZ