Przywieźli nieboszczyka

Forum o sprawach nie zawsze związanych z lotnictwem.
Awatar użytkownika
MARUNIO
Posty: 22
Rejestracja: 07 lipca 2008, 21:23
Lokalizacja: PIENSK

Witam wszystkich! Przepraszam z góry za ten dziwny temat, ale usłyszałem w TV takie coś:
Bardzo wielu ludzi a szczególnie Brytyjczyków umiera za granicą np. urlopach.Niemal że w każdym samolocie kogoś przywożą.
Teraz mam pytanie- czy gość przesadza, cza tak jest naprawdę? Może ktoś widział coś podobnego? Ile w tym jest prawdy??
Obrazek<a
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1262
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Trzeba by chyba siedzieć na wyspach aby to zaobserwować. Myślę, że stwierdzenie "niemal że w każdym samolocie" jest tu mocno przesadzone. Z drugiej jednak strony jest to powszechna praktyka, iż trumnę z ciałem zmarłego transportuje się w ładowni samolotu i nie ma w tym nic dziwnego. Ze swoich obserwacji załadunków/wyładunków na Okęciu mogę cię jednak zapewnić, że niemal w każdym samolocie nie było trumny (widziałem taką sytuację tylko raz w całej swojej karierze spottera).
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
MARUNIO
Posty: 22
Rejestracja: 07 lipca 2008, 21:23
Lokalizacja: PIENSK

A możesz napisać jaka to była maszyna? jakaś większa od np. 737?
Obrazek<a
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

Interpretując temat to najwięcej zwłok to przywożą Polaków z wysp...

...którzy przesadzili podczas lotu z alkoholem :mrgreen:

A tak poważnie to taka praktyka jest stosowana i w sumie to normalna sprawa, jakoś je trzeba przetransportować.
Wczoraj w RMF FM było, że linie US Airways pomyliły ładunek i zwłoki wysłały do sklepy Zoologicznego, a akwarium do rodziny :-)
Pozdrawiam, Łukasz.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1262
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

MARUNIO pisze:A możesz napisać jaka to była maszyna? jakaś większa od np. 737?
A321 LH, był to załadunek trumny na Okęciu.
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Maciejh76
Posty: 598
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:26
Lokalizacja: Kraków Letki Babko&UL984

G@wron pisze:Interpretując temat to najwięcej zwłok to przywożą Polaków z wysp...

...którzy przesadzili podczas lotu z alkoholem :mrgreen:

A tak poważnie to taka praktyka jest stosowana i w sumie to normalna sprawa, jakoś je trzeba przetransportować.
Wczoraj w RMF FM było, że linie US Airways pomyliły ładunek i zwłoki wysłały do sklepy Zoologicznego, a akwarium do rodziny :-)
Fajne takie "zwierzątko", nie trzeba karmić, nie trzeba wychodzić na spacer, odpadają kosztowne wizyty u weterynarza, tylko ten zapaszek :mrgreen: ;-)
ODPOWIEDZ