Patron

Forum o sprawach nie zawsze związanych z lotnictwem.
Maciejh76
Posty: 598
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:26
Lokalizacja: Kraków Letki Babko&UL984

Czasy teraz takie, że wszyscy mają swoich patronów, nawet nienormalni i stuknięci ;-) czyt. Walentynki ;-) pomyślałem zatem, dlaczego biedni spotterzy nie mieli by mieć i swojego patrona :?: :idea: Kogoś Kto by zapewniał nam dobrą pogodę, pomagał w robieniu zdjęć itp itd ;-) no po prostu Kogoś kto by "roztaczał" nad nami opiekę ;-) :-D
Ania
Posty: 126
Rejestracja: 18 lipca 2007, 14:20
Lokalizacja: ADOKI, Krakow
Kontakt:

Oficjalnie, za partona lotników i astronautów uchodzi św. Józef z Kupertynu zwany też "latającym zakonnikiem" (posiadał zdolność lewitacji).

Nierozumiany przez społeczeństwo, ze skłonnościami do wpadania w nagłe stany ekstazy, z których nie sposób było go wyrwać; często zamyślony i rozkojarzony. (hmmm... brzmi znajomo? :-) )
Canon EOS 400D + MTO 11CA 1000/10
Awatar użytkownika
KF
Posty: 401
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:42
Lokalizacja: Jasło

Od latawców święty jest ..OK
A może nam bliżej do jakiego świętego paparazzi ? Może jest taki …jaki … :-)

AAA mam przy okazji taką propozycję – może się zrzucimy i wyleasingujemy jakiego szamana od Indian ?
Bo coś ostatnio szaman którego zatrudnia ICM wali ich w rogi na całego !

KF
Taka maÂła lupka 12"
fryzyjka
Posty: 204
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:21
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Dla mnie patronem spotterów, przynajmniej tych z RNAVspotters jest ktoś bardzo szczególny. Ktoś kogo niestety nie zdążyłam poznać (czego bardzo żałuję), ani osobiście ani przez neta ale niejednokrotnie pomagał i dawał 'znaki' gdzieś tam z góry. :-D
Obrazek
Pozdrawiam, Karolina.
Maciejh76
Posty: 598
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:26
Lokalizacja: Kraków Letki Babko&UL984

Ania pisze:Oficjalnie, za partona lotników i astronautów uchodzi św. Józef z Kupertynu zwany też "latającym zakonnikiem" (posiadał zdolność lewitacji)
no to można uznać, że Nasze święto będziemy obchodzić 18 sierpnia ;-) :-D
ODPOWIEDZ