Radary

Forum o sprawach nie zawsze związanych z lotnictwem.
grzesiek1
Posty: 8
Rejestracja: 11 stycznia 2008, 20:46
Lokalizacja: Rokiciny/Łódzkie

Fajna strona, tylko jak mi się zacięło na 11.38, to dalej nie aktualizuje się. Może ktoś mi pomóc.
grzesiek1
Awatar użytkownika
kiepstein
Posty: 94
Rejestracja: 26 stycznia 2008, 11:33
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

grzesiek1 pisze:Fajna strona, tylko jak mi się zacięło na 11.38, to dalej nie aktualizuje się. Może ktoś mi pomóc.
cały czas prowadzone są prace nad radarem dlatego możliwe są przerwy techniczne .
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1262
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1262
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Link dostarczony prze geo:
http://www.flygradar.nu/flygresor.php
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
karol_n1
Posty: 139
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:38
Lokalizacja: Tychy

piopawlu pisze:[center][url=http://radar.piopawlu.net/logo.png]Obrazek[/url][/center]
Po wielu tygodniach oczekiwania możemy w końcu upublicznić serwis radarowy :-) Nie jest on jeszcze w pełni gotowy => brakuje wielu obiecywanych dodatków, ale jak możecie się domyślać całość jest robiona w wolnym czasie którego nigdy nie ma zbyt wiele. Serwis jest uruchamiany testowo w celu sprawdzenia wydajności rozwiązania i w każdej chwili może zostać zawieszony, jeżeli stwierdzimy, iż trzeba coś poprawić. Jeżeli tak się stanie, to proszę o nie pisanie, że nie działa, bo na prawdę sami o tym będziemy wiedzieć :-) Serwis będzie cały czas rozbudowywany, więc mogą się pojawić przestoje, ale będę się starał ograniczać je do minimum.

Tak jak wspominałem serwis wymaga przeglądarki Firefox 2/3 lub Safari. Na pewno nie będzie działał pod IE więc proszę nawet nie próbować. Co do Opery to nie mam pojęcia osobiście.

Serwis wymaga rejestracji i aktywacji konta, a dostępny jest tutaj http://radar.piopawlu.net

Dziękuję wszystkim osobom które zdecydowały się udostępniać swój sygnał, a Michałkowi dodatkowo za udostępnienie jednego z serwerów na którym będzie działała część usługi. Osoby które udostępniające sygnał które chciały być podpisane można zobaczyć pod adresem http://radar.piopawlu.net/radars
W rejestracji trzeba podać
wpisz słowa zaznaczone następującymi kolorami
Słowa te są w regulaminie :-)

Generalnie ekipa spod UL984 może się cieszyć :-D :-P
Awatar użytkownika
vader
Administrator
Posty: 2854
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 11:33
Obserwuję: niebo :)
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Właśnie sobie zerkam na radar i mi na Operze 9.5 działa bez problemu.

Pozatym wielkie dzięki. Dobrze wiedzieć co będzię się do mnie zbliżać od strony Ukrainy :-)
Ale jak to się mówi "nie chwalmy dnia przed zachodem Słońca" :-)

Czekamy na finalną wersje...

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Rasog
Posty: 807
Rejestracja: 06 lutego 2007, 03:59
Lokalizacja: Dębica

Awatar użytkownika
geo
Donator
Posty: 420
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:24
Lokalizacja: Mermet/Tczew
Kontakt:

i bardzo dobrze, bardzo dobrze, może w końcu decydenci zauważą że to nie gryzie i pozwolą na legalną transmisje ads-b i skanera.
konan 400D & 60D & rubinar 1000mm & synta 8"
http://geo.tcz.pl/projekt_2022/
Marq
Posty: 56
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:25
Lokalizacja: 30km od GOVEN, 60km od SUI

Witam
czy mi sie wydaje czy samoloty na radarze pasazer.com pokazywane sa odwrotnie? Chodzi o to ze samolot leci na zachód a na radarze pokazywane jest że leci na wschód.
UL980, UL735, UL979, UP31, UT710, UL867, UT708, UZ71
____________________________________________
warpal
Posty: 179
Rejestracja: 25 kwietnia 2008, 22:09
Lokalizacja: Kraków/ UL984/UM985

Marq pisze:Witam
czy mi sie wydaje czy samoloty na radarze pasazer.com pokazywane sa odwrotnie? Chodzi o to ze samolot leci na zachód a na radarze pokazywane jest że leci na wschód.
chyba przyjęli koncepcję, że linia przed samolotem wyznacza jego trasę, trzeba sie przyzwyczaić.
Pozdrowienia!
-----------------------------------
canon 7d, taurus 400
Marq
Posty: 56
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:25
Lokalizacja: 30km od GOVEN, 60km od SUI

warpal pisze:
Marq pisze:Witam
czy mi sie wydaje czy samoloty na radarze pasazer.com pokazywane sa odwrotnie? Chodzi o to ze samolot leci na zachód a na radarze pokazywane jest że leci na wschód.
chyba przyjęli koncepcję, że linia przed samolotem wyznacza jego trasę, trzeba sie przyzwyczaić.
Czyli początek linii to samolot a kwadracik to poprostu jego ślad? bo jezeli kwadracik to samolot a linia to wyznaczenie jego toru to nadal cos jest nie tak, bo sprawdzałem z radarem butika i na nim A380 SQ był za lodzią a na pasażer.com był przed łodzia.
UL980, UL735, UL979, UP31, UT710, UL867, UT708, UZ71
____________________________________________
Awatar użytkownika
Blank
Administrator
Posty: 517
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:18
Lokalizacja: Choszczno

Pozostaje kwestia opóźnienia sygnału podawanego do sieci..
Pentax K10D+ MTO 11 CA
ODPOWIEDZ