Kalendarz 2008

Tutaj rozmawiamy o sprawach technicznych i nie tylko naszej strony internetowej.
fryzyjka
Posty: 204
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:21
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Grzesiu nie ma sprawy, poczekamy ile będzie trzeba. :mrgreen:
Na zamówione w Wawie książki czekałam blisko miesiąc, tak więc cierpliwość mam przetestowaną. :-P
Obrazek
Pozdrawiam, Karolina.
Awatar użytkownika
Marta
Posty: 64
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:32
Lokalizacja: Natolin
Kontakt:

Ja odebralam wczoraj - ladny :lol:. Naprawde swietny pomysl z tym kalendarzem :-)
barfi
Posty: 170
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:43
Lokalizacja: Radom

A ja mam nadzieję, że pomysł z kalendarzem będzie kontynuowany co rok.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Barfi nie martw się, na pewno podziałamy i za rok.

Przyszedł czas na rozliczenie tego całego bałaganu. Piszę "bałaganu" bo naprawdę nie łatwo się w tym zorientować, będzie trochę uproszczone... :

Na moje konto wpłynęło w sumie (dotychczas, wliczając również moje 5 sztuk): 2730zł
Koszty druku wyniosły (wliczona wysyłka z drukarni): 2735zł
Obrazek


Koszty rozesłania kalendarzy (dotychczas): 283zł, przy czym najdrożej wyszło do Anglii i na Litwę (po około 29zł).
Całkowite koszty jakie naliczyłem to około 3020zł. Póki co jestem zatem "do tyłu" o jakieś 290zł, ale kwota ta jeszcze się obniży (brakuje 5-ciu wpłat).

Ostatecznie zatem bilans wychodzi na -100zł, czyli nie najgorzej.

Piszę to wszystko, gdyż kwoty jakimi się posługiwałem były już całkiem duże, chcę zatem aby była jasność, iż na tym nie zarobiłem (nie było z mojej strony takiego zamiaru).
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
Blank
Administrator
Posty: 517
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:18
Lokalizacja: Choszczno

Kalendarz odebrany.
Grzegorz !! Pierwszorzędna robota. Cała rodzina zachwycona. Tylko głupio trochę, że jesteś na minusie.
Jeszcze raz dziękuje.
Pentax K10D+ MTO 11 CA
AiP
Posty: 136
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:56
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

grztus pisze: Ostatecznie zatem bilans wychodzi na -100zł, czyli nie najgorzej.
Piszę to wszystko, gdyż kwoty jakimi się posługiwałem były już całkiem duże, chcę zatem aby była jasność, iż na tym nie zarobiłem (nie było z mojej strony takiego zamiaru).
Jak to się stało Grześku, że jesteś stówkę w plecy? Coś Ci się źle policzyło, ktoś zmienił wcześniejsze ustalenia dotyczące kosztów druku czy jak?
Nie wyobrażamy sobie, żebyś włożył tyle roboty, poświęcił tyle cennego czasu i jeszcze dołożył do interesu z własnej kieszeni?
Nikon D50, D200 | Rubinar 1000/10 Makro | Synta 8/1200 | Kilka innych obiektywów | Mnóstwo satysfakcji |
Nasze zdjęcia samolotów, makro i różne takie ;)
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Nie no spoko, obliczenia były zgrubne i miałem świadomość, że mogą się minąć z rzeczywistością. Główne czynniki pojawiły się w kosztach wysyłki (które były nieco wyższe dla dwóch i trzech kalendarzy w paczce), zaś sam druk i koszt kalendarzy są OK.
Ale co tu gadać, zapłatą dla mnie jest fakt, że się podobają, jak również pomysł JarkaM z aukcją WOŚP.
Cieszę się, że mogłem w takim przedsięwzięciu wziąć udział i zapowiadam, że był to pierwszy, ale na pewno nie ostatni nasz kalendarz :mrgreen:
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
AiP
Posty: 136
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:56
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

grztus pisze:Nie no spoko, obliczenia były zgrubne i miałem świadomość, że mogą się minąć z rzeczywistością. Główne czynniki pojawiły się w kosztach wysyłki (które były nieco wyższe dla dwóch i trzech kalendarzy w paczce), zaś sam druk i koszt kalendarzy są OK.
Ale co tu gadać, zapłatą dla mnie jest fakt, że się podobają, jak również pomysł JarkaM z aukcją WOŚP.
Cieszę się, że mogłem w takim przedsięwzięciu wziąć udział i zapowiadam, że był to pierwszy, ale na pewno nie ostatni nasz kalendarz :mrgreen:
Grześku, bo pojedziemy wujkiem Staszkiem ;)
Radość radością, ale nie może być tak, że bierzesz wszystkie straty na siebie. Właśnie wysyłamy przelew na niedużą kwotę - 20 zł. Jako pokrycie dodatkowych kosztów wydania kalendarza.
Jakby się ktoś przyłączył, byłoby fajnie :)
A&P

P.S. Ewentualna nadwyżka na pewno przyda się na pokrycie kosztów utrzymania forum - serwera i domeny :)
Nikon D50, D200 | Rubinar 1000/10 Makro | Synta 8/1200 | Kilka innych obiektywów | Mnóstwo satysfakcji |
Nasze zdjęcia samolotów, makro i różne takie ;)
Awatar użytkownika
Gryni
Posty: 1110
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała EPBA

Jak narazie do mnie kalendarz nie dotarł :-|
Poczta Polska działa jak działa, ale ponad tydzień czsu powinien starczyć.
Nie chciałbym żeby była to już druga przesyłka w tym roku która do mnie nie dotarła.
Mam chyba jakiegoś pecha...
ZRT460/457M
karol_n1
Posty: 139
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:38
Lokalizacja: Tychy

Gryni pisze:Jak narazie do mnie kalendarz nie dotarł :-|
Poczta Polska działa jak działa, ale ponad tydzień czsu powinien starczyć.
Nie chciałbym żeby była to już druga przesyłka w tym roku która do mnie nie dotarła.
Mam chyba jakiegoś pecha...
Do mnie również nie dotarła... ehh ta Poczta Polska...
Maciejh76
Posty: 598
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:26
Lokalizacja: Kraków Letki Babko&UL984

Ludzie zejdźcie z drogi, bo listonosz jedzie...ale do mnie jeszcze nie dojechał z kalendarzem :-/ :-? :-(
karol_n1
Posty: 139
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:38
Lokalizacja: Tychy

Mój leżał na poczcie od środy... awizo nie zostawili... ale na szczęście mam go już :mrgreen: Piękny jest. Mam nadzieje że to będzie kontynuowane co roku :)
ODPOWIEDZ