Kalendarz 2008

Tutaj rozmawiamy o sprawach technicznych i nie tylko naszej strony internetowej.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Chudy - pomyślimy, jeśli będzie więcej chętnych, to dodrukujemy może kilka sztuk
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Kshyhoo
Posty: 143
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:23
Lokalizacja: EPWA

Sprawę aukcji z kalendarzem rozdmuchałem u siebie w całej firmie, może ktoś się skusi ;)

BTW - rewelacyjny pomysł z tą aukcją!!!
Obrazek
darekd
Posty: 197
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:12
Lokalizacja: EPZA-Zamość

Kalendarz do mnie doszedł :-) Piękny ;-) Dziękuję.
Awatar użytkownika
jpro747
Donator
Posty: 354
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:02
Obserwuję: M140, M142, N514, N19, L620, TR1
Lokalizacja: Sturminster Newton, UK
Kontakt:

Recieved my calendar, its very good, thanks for sending it ;-)

James
Obrazek
Awatar użytkownika
Kilerek
Posty: 385
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:47
Lokalizacja: Szalowa

Właśnie otrzymałem kalendarz ;-) Jest EKSTRA :!: :!: :!: :-D Bardzo dobre opracowanie :-D

Pozdrawiam.
UN133 UL984 UL986 UL999 UL619 UL623 PADKA-TEPNA LENOV-ARDAG oraz inne.

Moje JP.net
lukasek23m
Posty: 25
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:15
Lokalizacja: Łuków

właśnie dostałem kalendaż. Jest super. Dzieki Grzesiu.
Awatar użytkownika
KF
Posty: 401
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:42
Lokalizacja: Jasło

Witam .
Dziękuję za kalendarz .
Świetna sprawa ALE ….

Na przyszłość proszę o dwie sprawy .
Trzymanie się ustaleń opisanych na forum – bo mi teraz głupio.

Mieliśmy zgłosić zdjęcia (ze zrozumiałych względów uważałem że nie koniecznie własne – ale te które zasługują na publikację zrobione przez innych uczestników).

Potem miał być wybór przez wszystkich uczestników forum.
Po wybraniu zdjęć – miały być skierowane do publikacji.

W tej chwili widzę zdjęcie Ani - ale podpisane KF
MAJ – THAI 747 – HS-TGW
Aniu sorry !

Specjalnie w wątku o kalendarzu prostowałem tą sprawę jeszcze przed drukiem.

Poza tym – podanie listy zdjęć przed publikacją – umożliwiło by przesłanie oryginalnych plików –
a nie drukowanie plików przyciętych przez programy zarządzające internetowymi galeriami (fotosik i inne ) .

Jeszcze raz Aniu sorry !

KF
Taka maÂła lupka 12"
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Krzyś, nie masz za co przepraszać, to moje przeoczenie - PRZEPRASZAM Anię za błąd. Zadziałał typowy czynnik ludzki, mam jednak nadzieję, że się za to nie obrazicie ;-)

Poniżej zamieszczam zaś pierwszy projekt kalendarza, oraz strony które później się zmieniły, ponadto na każdej stronie dodano podpis: rnavspotters.pl
Obrazek
Obrazek

Nie było go łatwo przygotować, moim celem było zaprezentowanie prac wszystkich zgłoszonych autorów, a także najciekawszych zaobserwowanych samolotów takich jak B707, An-22 czy Boeing E4B. Jednocześnie zdawałem sobie sprawę z niewdzięczności tej pracy, zawsze bowiem komuś może się nie spodobać efekt końcowy. Chciałem jednak aby całość pozostała dla wielu z was miłą niespodzianką i myślę, że tak się stało.

Jeszcze raz przepraszam z tego miejsca Anię, która dostarczyła piękne zdjęcie Thai'a zamieszczone w Maju. Jest to też dowód na to, jak ważne jest wyraźne podawanie autora/ów zdjęć które wklejamy do postów (np. poprzez wytłuszczenie).

Pozdrawiam i życzę miłego zerkania na ścianę przez cały rok ;-)
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Ania
Posty: 126
Rejestracja: 18 lipca 2007, 14:20
Lokalizacja: ADOKI, Krakow
Kontakt:

KF , grztus - NIE MA ZA CO PRZEPRASZAĆ! :-)

I tak jestem przemile zaskoczona, bo nie spodziewałam się, że w ogóle którakoliwiek z moich fotek znajdzie się w kalendarzu! :-)
Jestem początkującą spotterką i sama świadomość, że ktoś uznał moje zdjęcie za wystarczająco dobre, aby je opublikować - jest dla mnie dużym wyróżnieniem. :-)

A poza tym, podoba mi się świadomość bycia anonimowym dobroczyńcą ;-) heheh
Canon EOS 400D + MTO 11CA 1000/10
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Udostępniłem erratę dla tych, którzy chcieli by sobie poprawić wyżej wspomnianą pomyłkę, można ją pobrać TUTAJ.
Wystarczy wydrukować ten pasek w odpowiednim rozmiarze i przesłonić oryginalną wersję (rozmiar starałem się dostosować do rozdzielczości 300 DPI, wysokość na wydruku powinna wynosić około 0,8 cm = 8 mm).
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Maciejh76
Posty: 598
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:26
Lokalizacja: Kraków Letki Babko&UL984

Hej Aniu Twoja fotka jest super :-> szkoda, że z podpisem wyszło zamieszanie ale ... np znaczki pocztowe z wadą druku po latach nabierają dużej wartości ;-) :-> pozdrawiam :-D
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Dziś wyjdzie ostatnia partia kalendarzy, 8 sztuk, przepraszam że tak późno, ale naprawdę wcześniej nie dałem rady. Będą to kalendarze dla:
AiP, Majona, Barfiego, Skutera, Panmichu, Fryzyjki, Lotara i Micka.
Powinny być na miejscu w poniedziałek.
Wszystkie inne kalendarze (wysyłane wcześniej) powinny już dawno u was być, zatem jeśli ktoś jeszcze nie otrzymał, musi się chyba pofatygować na pocztę i zapytać co jest grane.

Dotychczas nie otrzymałem zaś wpłat ani adresów od Tommy, Marq i MaxLag - czekam na odzew od was.
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
ODPOWIEDZ