Nowości na naszej stronie

Tutaj rozmawiamy o sprawach technicznych i nie tylko naszej strony internetowej.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Chciałbym wam zwrócić uwagę na pewną nowość/zmianę, która pojawiła się dziś w nocy na naszej stronie internetowej - przycisk "Logowanie". Do zalogowania używamy loginu i hasła z forum. Po wejściu do swojego konta, możemy napisać trochę o sobie i sprzęcie spotterskim, którym wykonujemy zdjęcia. Mało tego, możemy też wgrywać zdjęcia do galerii, która uzyskała nowy wygląd i funkcjonalność (będą one screenowane przez jednoosobowy zespół screenerów). Zdjęcia w galerii będą wyświetlane w rozdz. 600px, także wgrywanie większych mija się z celem, gdyż i tak zostaną przeskalowane.

Wszystkie te udogodnienia to efekt prac naszego kolegi Cyborga i jego przyjaciół z firmy.
Myślę, że najlepszym dla nich podziękowaniem, będzie zapełnienie pustych kart w swoich profilach na stronie i dodanie chociaż jednego, najlepszego waszym zdaniem zdjęcia, które wykonaliście.

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję!
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Piotrowi udało się ostatnimi dniami ujarzmić Google maps: popatrzcie TUTAJ.

Apeluję, byście wypełnili pola w profilu dostępnym na stronie internetowej.
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
Gryni
Posty: 1110
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała EPBA

A jak dodać swoją lokalizację?
ZRT460/457M
Awatar użytkownika
Kilerek
Posty: 385
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:47
Lokalizacja: Szalowa

A ja z kolei nie mogę się zalogować. Ta zakładka "Login" jest nieaktywna jak na nią klikam :roll:
UN133 UL984 UL986 UL999 UL619 UL623 PADKA-TEPNA LENOV-ARDAG oraz inne.

Moje JP.net
cyborg
Posty: 19
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:24
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

Oki moj blad poprawilem. Wyrzucilem menu po lewej i bedzie wiecej miejsca na tresci.
Lokalizacje wpiszcie w pole miejscowaosc po zalogowaniu sie. Pozdrawiam
Piotr KrzyÂżaniak
vel "cyborg"
Awatar użytkownika
Kilerek
Posty: 385
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:47
Lokalizacja: Szalowa

No i teraz już wszystko gra :-D Nie pozostaje już nic jak tylko sie dodawać do mapki.

No więc Panowie wpisywać sie :idea: :mrgreen: Taka mapka będzie znakomitym materiałem i da w końcu super obraz tego skąd obserwujemy ;-)
UN133 UL984 UL986 UL999 UL619 UL623 PADKA-TEPNA LENOV-ARDAG oraz inne.

Moje JP.net
Marcin76
Posty: 256
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:48
Lokalizacja: Kraków

Witam

Wielkie podziękowania dla Cyborga i reszty zespołu :!: dzięki Waszej pracy strona wygląda profesjonalnie i w przyszłości będzie prawdziwą skarbnicą spotterskiej wiedzy.
Jeśli można mieć do Kolegów jeszcze jedną prośbę, to byłoby fajnie gdyby do wdziału "Download" powróciły schematy malowania samolotów i rozkłady ;-)

Pozdrawiam
kaczy
Posty: 28
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 09:30
Lokalizacja: Piotrków Tryb. / Toruń
Kontakt:

Dział download na stronie nie jest poprawnie podlinkowany (tu prośba do cyborg'a lub grztus'ia o poprawienie linków).
Poprawny adres to: download.rnavspotters.pl.

Pozdrawiam!
Pozdrawiam, Krzysztof vel "kaczy" :)
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Ehh... Piotrze, czy można w pole miejscowości wpisać współrzędne geogr., pytam, gdyż zostałem poszkodowany ;-) przez Barfiego, podejrzewam że sytuacja taka może się powtórzyć np. z Warszawskimi spotterami. Na mapce będzie widoczny tylko jeden :-/
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
cyborg
Posty: 19
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:24
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

"Pobożne życzenia" zrealizowane:
* dodałem w profilu wpisywanie współrzędnych geograficznych, zmiana polega na tym iż aby punkt spottera znalazł się na mapce muszą zostać wpisane dane w odpowiednie pola, miasto podawane jest tylko informacyjnie. Wszystkie dotychczasowe wpisy uaktualniłem do koordynatów miejscowości, proszę o sprawdzenie, szczególnie spotterów z większych miast.
* zmieniłem domyślny punkcik googla na nasze logo (przynajmniej ładniej wygląda)
* mam pomysł aby zaznaczyć na mapce główne drogi lotnicze co wy na to?
* dział downloads uzupełnimy... jeszcze chwilka cierpliwości
Piotr KrzyÂżaniak
vel "cyborg"
kudel
Posty: 42
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:15

Wielkie podziekowania za pracę.. dobry pomysł. Wpisze sie jak tylko znajdę chwilę. Co tylko w przypadku, gdy urzeduje w dwóch miejscach oddalonych od siebie o 100km:) ?
cyborg
Posty: 19
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:24
Lokalizacja: Pobiedziska k. Poznania

kudel - Masz racje dodam drugie miejsce spottowania
Piotr KrzyÂżaniak
vel "cyborg"
ODPOWIEDZ