Nasza strona - pomysły

Tutaj rozmawiamy o sprawach technicznych i nie tylko naszej strony internetowej.
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

grztus pisze:Jeżeli znacie takie miejsca w internecie, w których można pozostawić namiary na naszą stronę i forum, np. działy linków na różnych stronach lotniczych, to próbujcie, na pewno nam to nie zaszkodzi ;-)
Obrazek

Dla chętnych jest możliwość wrzucenia naszego loga wraz z adresem na serwisy społecznościowe na których posiadacie konta, bądź avatary ;-)
Pozdrawiam, Łukasz.
gezeb
Posty: 90
Rejestracja: 08 lipca 2008, 12:11
Lokalizacja: Jasło

Czy ktoś ma problem z logowaniem z Opery ? Jakiś czas temu logowałem się ( kilka miesięcy temu ) bez problemu ale raz - to była starsza wersja Opery , dwa - było to przed zmianami na forum więc nie potrafię stwierdzić co ma wpływ na niemożliwość zalogowania . Niby się loguje ( widać " Wyloguj [gezeb] " ) ale po chwili
tzn. po odświeżeniu lub ręcznej próbie wejścia na jakiś topik , jestem wylogowany . Opera z numerkiem 10 .
kaczy
Posty: 28
Rejestracja: 08 czerwca 2007, 09:30
Lokalizacja: Piotrków Tryb. / Toruń
Kontakt:

gezeb pisze:Czy ktoś ma problem z logowaniem z Opery ? (..) Niby się loguje ( widać " Wyloguj [gezeb] " ) ale po chwili tzn. po odświeżeniu lub ręcznej próbie wejścia na jakiś topik , jestem wylogowany . Opera z numerkiem 10 .
Nie korzystam z Opery na co dzień, ale sprawdziłem właśnie opisany przez Ciebie problem zarówno na wersji 9.64 (taką miałem zainstalowaną- Opera/9.64 (Macintosh; Intel Mac OS X; U; pl) Presto/2.1.1), jak i na Opera 10 (po dzisiejszej aktualizacji- Opera/9.80 (Macintosh; Intel Mac OS X; U; pl) Presto/2.2.15 Version/10.00). Podlinkowałem do stron "O Operze" każdej z wersji, byś mógł sprawdzić również numery kompilacji poszczególnych wersji na jakich testowałem.

Na żadnej z testowanych przeze mnie wersji, opisany przez Ciebie problem związany z logowaniem/niewyjaśnionym wylogowaniem nie występuje. Dla pewności- niech potestują i wypowiedzą się jeszcze inni użytkownicy Opery (ja korzystam głównie z Firefoksa, czasami z Safari).
Pozdrawiam, Krzysztof vel "kaczy" :)
AiP
Posty: 136
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:56
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

gezeb pisze:Czy ktoś ma problem z logowaniem z Opery ? Jakiś czas temu logowałem się ( kilka miesięcy temu ) bez problemu ale raz - to była starsza wersja Opery , dwa - było to przed zmianami na forum więc nie potrafię stwierdzić co ma wpływ na niemożliwość zalogowania . Niby się loguje ( widać " Wyloguj [gezeb] " ) ale po chwili
tzn. po odświeżeniu lub ręcznej próbie wejścia na jakiś topik , jestem wylogowany . Opera z numerkiem 10 .
Żadnych problemów z wersją 9.64 nie mieliśmy i teraz z 10 Opery nie mamy.
Nikon D50, D200 | Rubinar 1000/10 Makro | Synta 8/1200 | Kilka innych obiektywów | Mnóstwo satysfakcji |
Nasze zdjęcia samolotów, makro i różne takie ;)
CARGO
Posty: 344
Rejestracja: 26 października 2008, 23:09
Lokalizacja: Proszówki

gezeb pisze:Czy ktoś ma problem z logowaniem z Opery ? Jakiś czas temu logowałem się ( kilka miesięcy temu ) bez problemu ale raz - to była starsza wersja Opery , dwa - było to przed zmianami na forum więc nie potrafię stwierdzić co ma wpływ na niemożliwość zalogowania . Niby się loguje ( widać " Wyloguj [gezeb] " ) ale po chwili
tzn. po odświeżeniu lub ręcznej próbie wejścia na jakiś topik , jestem wylogowany . Opera z numerkiem 10 .
A ja taki sam problem miałem - już nie pamiętam czy w wersji 9 czy w najnowszej - najważniejsze jest to, że pousuwałem sobie cookies związane z naszym forum (to powinno już pomóc) a dodatkowo zresetowałem sobie zapamiętywanie haseł dla naszego portalu i teraz jest w porządku.
Pozdrawiam DŚ
gezeb
Posty: 90
Rejestracja: 08 lipca 2008, 12:11
Lokalizacja: Jasło

Dzięki wszystkim , pomogło wyczyszczenie haseł ( coś opera nie potrafi po aktualizacjach przenieść prawidłowo informacji , szukając znalazłem nawet opis jak wykasowała wszystkie zapamiętane adresy i zakładki ) o tyle dziwne że na inne fora nie pogubiła nic , obecnie 10.10 Beta/Kompilacja 4609 zobaczymy jak
będzie z następnymi :)
Awatar użytkownika
MTO
Donator
Posty: 134
Rejestracja: 15 maja 2008, 11:56
Kontakt:

Witam.

Nie wiem czy ktoś kiedykolwiek poruszał ten temat na forum bo szukałem i nic nie znalazłem :->
Czy będzie w przyszłości możliwość założenia sobie konta pocztowego z hostem rnavspotters.pl?

Myślał któryś z administratorów coś na ten temat? (chyba, że coś przeoczyłem?). Bardzo chętnie wszedłbym w posiadanie takiego konta mailowego :-P

Pozdrawiam!
Obrazek
ODPOWIEDZ