Download

Tutaj rozmawiamy o sprawach technicznych i nie tylko naszej strony internetowej.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Powstaje nowy dział zatytuowany download i chyba nie trzeba tłumaczyć do czego będzie służył ;-)
Jeżeli macie jakieś ciekawe pliki, ściągawki itp. do których posiadacie prawa autorskie i chcecie się nimi podzielić, możecie się zarejestrować i wgrać je na serwer.

Starajcie się wgrywać pliki skompresowane, np. archiwa typu zip oraz .rar, gdyż mamy niewiele miejsca na serwerze i trzeba je ekonomicznie wykorzystywać.

Jeżeli chcecie wgrać plik do któregoś z istniejących katalogów, musicie najpierw do niego wejść i dopiero rozpocząć proces wgrywania! Nie ma możliwości późniejszego przenoszenia plików między katalogami!

Ze względu na złośliwość niektórych kolegów, postanowiłem, że każdy wgrywany plik będzie musiał zostać zaakceptowany przez administratora.

Również aktywacja konta następuje po zweryfikowaniu podanego przy rejestracji adresu e-mail.

Pozdrawiam!
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Jak doniósł mi Marcin76 i co zresztą sam przed chwilą sprawdziłem, wystąpiły problemy z działem Download na stronie i nie można ani się zalogować, ani pobrać którykolwiek z plików.

Nie wiem jeszcze co jest przyczyną awarii, a problemem zajmę się wieczorem po powrocie z uczelni.
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Przywróciłem dziś dział Download do życia, choć w bardzo okrojonym wymiarze. Można już jednak pobierać pliki i to jest najważniejsze.
Pliki których brakuje: B747 oraz B777 zostaną wgrane w ciągu kilku najbliższych dni.
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Krawat
Posty: 52
Rejestracja: 05 marca 2008, 19:42
Lokalizacja: Ostrzeszów

Download znów nie działa...
EOS20D, Synta 8", UN871/869
Marcin76
Posty: 256
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:48
Lokalizacja: Kraków

Spróbuj ten link :arrow: http://download.rnavspotters.pl/ jeśli nie wejdzie od pierwszego razu odswież stronę albo wciśnij enter powinno zaskoczyć.
Obrazek
Now more than ever, a great way to fly.
ODPOWIEDZ