Lotnisko- nowy miesięcznik

Zapraszamy do dyskusji na temat nowych samolotów, malowań, linii, tras, lotnisk itp...
Jaro-M
Posty: 65
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:16
Lokalizacja: Suchedniów

Witam. Dzisiaj po profesji odwiedziłem ,,Targi Autostrada 2007 odbywające się w Kielcach . Natknąłem się na stoisko UCL. Porozmawialiśmy w sympatycznej atmoswerze o spotterach ,i na pożegnanie "z pod lady" ponoć jeszcze ciepłe, dostałem pierwsze wydanie miesięcznika "Lotnisko- Budowa Technologia Bezpieczeństwo" . Bardzo ładnie wydane na dobrym papierze z dużą ilością zdjęć z lotnisk i okolic.
<br>
Główne tematy to :Program budowy lotnisk w Polsce ,O bezpieczeństwie na drogach startowych i bezpieczeństwie pożarowym na lotnisku, o Okęciu oczekującym na Dreamlinera nowych technologiach systemu ochrony lotniska . Ciekawostki z historii lotnictwa , lotnisk zagranicznych
<br>
o Krzesinach i F-16 i inne.
<br>
Ale co najważniejsze bardzo sympatyczny artykuł zatytuowany "PAPARAZZI PRZESTWORZY' o naszm hobby z dużą ilością zdjęć ludzi przy pracy w okół ogrodzeń i na górce Polecam
lukasek23m
Posty: 25
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:15
Lokalizacja: Łuków

A wiesz może kiedy wchodzi na rynek i jak sie nazywa jego wydawca.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1262
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Jest już na rynku co najmniej od dwóch tygodni, na okładce jest Rusłan. Ja znalazłem go w Empiku, nie wiem czy w zwykłym kiosku się odnajdzie.<br>_________________<br>Grzegorz Tuszyński
<br><a href="http://www.grztus.orgfree.com" target="_blank" class="postlink">www.grztus.orgfree.com</a>
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
lukasek23m
Posty: 25
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:15
Lokalizacja: Łuków

grztus a wiesz może kto jest jego wydawcą.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1262
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Nie przyglądałem się, ale może jutro znajdę chwilkę to wyskoczę na miasto i podpatrzę.<br>_________________<br>Grzegorz Tuszyński
<br><a href="http://www.grztus.orgfree.com" target="_blank" class="postlink">www.grztus.orgfree.com</a>
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Jaro-M
Posty: 65
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:16
Lokalizacja: Suchedniów

Witam.
<br>
Wydawca:JKM Institute Sp.z.o.o Redakcja : 01-036 Warszawa ul. Niska 18 lok. 33 Redaktor naczelny Krzysztof Mering. cena 10 zł.Nr.1-maj 2007.
<br>
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1262
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

z
ODPOWIEDZ