MADryt Barajas

Awatar użytkownika
RafalBel
Donator
Posty: 1298
Rejestracja: 12 października 2010, 20:27
Obserwuję: L980, M860,L999, BABKO/MEBAN-BIGLU, TOSPO-BABKO, GOTIX-ROE,
Lokalizacja: Warszawa/Bełżyce

Cześć!
2 tygodnie temu miałem okazję do spottingu na największym lotnisku na Półwyspie Iberyjskim :-) Znalazłem się tam ledwie na kilka godzin, bo głównym celem było zwiedzanie Madrytu. Fotki robione z Barajas Hills, czyli najpopularniejszej miejscówki na tym lotnisku. I tutaj totalne zaskoczenie, bo żeby dostać się na tą skarpę, trzeba w sumie ryzykować własne życie :evil: Razem z dziewczyną musieliśmy przebiec przez 2 ronda, które zawsze mają 2 pasy wlotowe i wylotowe, ogólnie makabra!
Miejscówka fajna, ale falowanie powala momentami, najlepiej trafić na mniej słoneczny dzień i liczyć, że tunel pod lotniskiem nie będzie oddawał tak ciepła jak podczas mojej wizyty :-) Przez to mogłem fotografować tylko najbliższe maszyny. No i backlight, do 11 właściwie tylko terminal Iberii dla A319-321 jest w zasięgu. Ogólnie następnym razem muszę wybrać się tam po 17 ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
C.D.N.
Pozdrawiam :-)

Obrazek

Obrazek
Canon EOS 7D Mark II / EOS 7D+Synta 8" + Powermate TeleVue 2x + Tamron 150-600 VC USD G2 + Canon 70-300 IS II USM
Awatar użytkownika
Scorpio86
Posty: 1940
Rejestracja: 22 grudnia 2013, 22:30
Obserwuję: M860, L980, L999
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Rafał on tour :-) Super fotki!
Blog: http://scorpio86-planespotting.blogspot.com (zdjęcia, nowe malowania, ciekawostki oraz wiele innych informacji:))
Awatar użytkownika
RafalBel
Donator
Posty: 1298
Rejestracja: 12 października 2010, 20:27
Obserwuję: L980, M860,L999, BABKO/MEBAN-BIGLU, TOSPO-BABKO, GOTIX-ROE,
Lokalizacja: Warszawa/Bełżyce

Dzięki Scorpio :-D

Jedziemy dalej! Druga i ostatnia paczka ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Pozdrawiam :-)

Obrazek

Obrazek
Canon EOS 7D Mark II / EOS 7D+Synta 8" + Powermate TeleVue 2x + Tamron 150-600 VC USD G2 + Canon 70-300 IS II USM
ODPOWIEDZ