Frankfurt Rhein-Main - 4-6.07.2018

Relacje z imprez lotniczych, pokazów, podróży itp.
Awatar użytkownika
PM
Donator
Posty: 976
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 21:22
Lokalizacja: PO/ZG

"Kilka" zdjęć z lipcowej wycieczki do FRA;)

Ponieważ ostatnio jestem strasznie leniwy i nie chce mi się pisać elaboratów. Jak ktoś ma jakieś pytania, to pisać:)

Część I:
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

cdn;)

pozdro!
Awatar użytkownika
RafalBel
Donator
Posty: 1298
Rejestracja: 12 października 2010, 20:27
Obserwuję: L980, M860,L999, BABKO/MEBAN-BIGLU, TOSPO-BABKO, GOTIX-ROE,
Lokalizacja: Warszawa/Bełżyce

Piękny secik!
Tak sobie myślę, że fajnie było by razem się gdzieś wybrać na jakiś spotting zagraniczny :-)

Obrazek

Obrazek
Canon EOS 7D Mark II / EOS 7D+Synta 8" + Powermate TeleVue 2x + Tamron 150-600 VC USD G2 + Canon 70-300 IS II USM
Awatar użytkownika
PM
Donator
Posty: 976
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 21:22
Lokalizacja: PO/ZG

RafalBel pisze: 03 września 2018, 20:05 Piękny secik!
Tak sobie myślę, że fajnie było by razem się gdzieś wybrać na jakiś spotting zagraniczny :-)
Najlepsze chyba byłoby LHR, bo z każdego lotniska można dolecieć i nie trzeba mieć samochodu, bo z hoteli przy lotnisku na każde miejsce można dotrzec z buta:) Najeździłem się po tym FRA jak głupi, a i tak wszystkiego nie połapałem;)

Tymczasem część IV:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

pozdro:)
Awatar użytkownika
PM
Donator
Posty: 976
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 21:22
Lokalizacja: PO/ZG

Ciąg dalszy:)

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
I na koniec tego setu moje 1500tne zdjęcie na JP:)
Obrazek

pozdro:)
ODPOWIEDZ