Miałem sen...

Forum o sprawach nie zawsze związanych z lotnictwem.
Awatar użytkownika
Kilerek
Posty: 385
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:47
Lokalizacja: Szalowa

A mnie sie dziś przyśnił A380 lecący skrótem PADKA -> LUGOL w malowaniu SQ, i nie było by w tym chyba nic dziwnego gdyby nie fakt że miał na kadłubie napis "www.rnavspotters.pl". Dla mnie to było totalne zaskoczenie :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Panowie Admini, nie planujecie przypadkiem jakiejś latającej reklamy naszej strony :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:
UN133 UL984 UL986 UL999 UL619 UL623 PADKA-TEPNA LENOV-ARDAG oraz inne.

Moje JP.net
Awatar użytkownika
Pawel_S
Posty: 507
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:14
Lokalizacja: Piotrowice City

Kilerek pisze:...Panowie Admini, nie planujecie przypadkiem jakiejś latającej reklamy naszej strony :?: :?: :?: :shock: :shock: :shock:
proroczy sen... :lol: :lol: :lol:
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

Śnił mi się... Etihad Cargo na 747, który leciał po UM860... niestety go nie złapałem, poprostu się zagapiłe, i go przegapiłem... :lol:
Pozdrawiam, Łukasz.
PawelB
Posty: 681
Rejestracja: 06 lutego 2007, 03:58
Lokalizacja: Bełżyce

Witam

Wczorajszej nocy śnił mi się A380 :mrgreen: Z tym, że jakby na UN868 i lookałem na niego i widziałem z pozycji bocznej, hehe co najlepsze miał napisane na kadłubie A380. Szybki sms do Maćka, że leci w jego stronę. Patrzę na forum a tam info, że był to jednak AN225 :roll: Hmm chciałbym mieć zasięg na przelotówki od Tatr do Bałtyku :lol:

Pozdrawiam
lornetka, notes, obserwacja - wspomnienia to jest to !
Awatar użytkownika
Rasog
Posty: 807
Rejestracja: 06 lutego 2007, 03:59
Lokalizacja: Dębica

Cześć!
Dzisiaj w nocy miałem iście apokaliptyczny sen :shock: Jeżeli ktoś ma słabe nerwy lepiej niech tego nie czyta. Śniły mi sie dwa Austriany lecace jeden za drugim po UL999. Pierwszy A340 a drugi B777. Obydwa w pewnym momencie zatoczyły krąg na wysokości przecięcia z UL984(punkty odniesienia też mi sie przyśniły bardzo wyraźnie) i wtedy nagle na niebie pojawił sie znad Lenov F15 z ogromną smugą. Przeleciał koło mnie nad punktem Rasog a następnie pognał w kierunku B777 Austrianu i uderzył w jego lewy silnik. Oie maszyny zwaliły sie na ziemie. Natychmiast właczyłem TVN24 gdzie widziałem spadające szczątki obydwu maszyn.
Ufff ale miałem koszmar....
PawelB
Posty: 681
Rejestracja: 06 lutego 2007, 03:58
Lokalizacja: Bełżyce

Witam

Ił76 Silkway na UL999 NE :-)

Pozdrawiam
lornetka, notes, obserwacja - wspomnienia to jest to !
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Dziś miałem baaardzo długi sen, cały o spottingu. Zaczęło się od ustrzelenia B1 nad Radomiem, potem A340 Aegean :-> jakimś skrótem na Częstochowę, poprzez masę innych dużych rybek, aż po spotting przy pięknym zachodzącym słońcu i fantastycznych warunkach powietrza.
No cóż, pomarzyć dobra rzecz 8-)
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
PawelB
Posty: 681
Rejestracja: 06 lutego 2007, 03:58
Lokalizacja: Bełżyce

Witam

Kolejny proroczy.
Śniło mi się, że wchodze na jetphotos a tam moj A320 Wizz, że przyjęki go :mrgreen: I z 10 fot akurat jego przyjęli hehe :lol:

Pozdrawiam
lornetka, notes, obserwacja - wspomnienia to jest to !
Awatar użytkownika
tomekk55
Posty: 66
Rejestracja: 20 lutego 2008, 15:49
Lokalizacja: EPZG -> UL980

Gdzieś słyszałem że w rzeczywistości dzieje się wszystko odwrotnie do snu :D , ale z tym WIZZem życze powodzenia :)
Obrazek

Sony W80 + BREAKER 20x50
darekd
Posty: 197
Rejestracja: 06 czerwca 2007, 18:12
Lokalizacja: EPZA-Zamość

Witam

dzisiaj miałem B744 LH na UL980 podmianka za CRJ do KBP :mrgreen:

Pozdrawiam.
PawelB
Posty: 681
Rejestracja: 06 lutego 2007, 03:58
Lokalizacja: Bełżyce

Witam
darekd pisze:Witam

dzisiaj miałem B744 LH na UL980 podmianka za CRJ do KBP :mrgreen:

Pozdrawiam.
O LH górą :mrgreen: Ja dzisiaj miałem Lufthansę A321 na UL999.
Widziana była takiej wielkości gołym okiem bez sprzętu z ziemi ;-) Oj fajnie by było tak blisko widzieć :-/

Obrazek

Pozdrawiam
lornetka, notes, obserwacja - wspomnienia to jest to !
Awatar użytkownika
Pawel_S
Posty: 507
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:14
Lokalizacja: Piotrowice City

Witam,

W moim wczorajszym śnie na UN191 bliżej Lublina nagle się rozpogodziło i pojawił się AN12, a zaraz za nim MD11.
Jak się okazało oba były w malowaniu Turkish Airlines i pamiętam dokładnie, że wiozły żywność w ramach ONZ :mrgreen:

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ