Mini relacja z mini-eventu [skoki spadochronowe]

Relacje z imprez lotniczych, pokazów, podróży itp.
Awatar użytkownika
unibal
Donator
Posty: 200
Rejestracja: 27 grudnia 2012, 11:40
Lokalizacja: EK

Cześć, ciężko to nazwać relacją z jakiegoś eventu. Dzień jak co dzień(dobry żart :lol: ) zajmowałem umysł tym co kilka tysięcy metrów nade mną, czyli m.in przelotówkami. W małej przerwie zainteresowałem się OM-M416 który od jakiegoś czasu zakłócał spokój nad moją głową, i tak bardziej z nudów zacząłem mu pykać klatki, ot kolejny(właściwie stały bywalec) ultralekki do kolekcji. Krótka chwila identyfikacji i tak - to OM-M416, słowacka ultralekka maszyna, na temat której nie mam wielu informacji.
Obrazek

Po którejś tam pętli wychodzę i obserwuję gagatka, miałem szczęście podczas pierwszego skoczka bo gdy szykował się do skoku, ja już byłem na posterunku zwarty i gotowy. Nie zauważyłem tej najpierw jednej, potem drugiej nogi i całej sylwetki - leciał dosyć wysoko.
Obrazek

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Drugi skoczek, jakość gorsza i ogólnie gorzej wyszło
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

To na tyle, ot taka mała skromna relacja. Może żadne wielkie rzeczy, ale dla mnie to taka mała odskocznia od przelotówek, mała rzecz a cieszy. Tymbardziej jakich kolwiek skoków spadochronowych nad moim domem spodziewał bym się jako jednej z ostatnich rzeczy chyba.. , jakieś małe lądowisko na wschodzie i tyle(tam to pewnie celowali skoczkowie).

Dodam jeszcze że wszystko robione przez teleskop

Mam nadzieję że komuś się podobało,
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ