Piłka nożna

Forum o sprawach nie zawsze związanych z lotnictwem.
Awatar użytkownika
PM
Donator
Posty: 977
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 21:22
Lokalizacja: PO/ZG

Oglądam ten mecz od 70 minuty, i wygląda to tak arcysłabo, że aż bolą oczy. Rozumiem, że wygrywają 4:0, że to jest San Marino, że wszyscy oszczędzają nogi na mecze ligowe itp itp, ale to no... pomimo tego, że nasi są ciency jak przecinaki, to powinna to być różnica klas, a nie jest. My na te MŚ po prostu nie zasługujemy. Dno i metr mułu... Szkoda, że ta bramka na 4:1 nie wpadła.

Edit... o, 5:0.
Btw, murawa wygląda rewelacyjnie ;)

Edit #2
Właśnie się dowiedziałem, że dwie bramki z karnego. Wygraliśmy z najgorszą(?) drużyną świata 5:0 strzelając dwie bramki z rzutów karnych... Brawo. Anglicy i Ukraińcy na bank już robią w gacie ze strachu przed meczami u siebie z nami ;).
I może ktoś mi wytłumaczy jak to jest, że Lewandowski w Borusii wali bramkę za bramką, a gdyby nie te karne, to w reprze nie miałby trafienia od ponad 1000min?

Edit #3
Widziałem powtórki z karnych. Myślałem, że to po jakiś indywidualnych rajdach przez pół boiskach i faulach, a to jakieś totalnie przypadkowe i niezamierzone zagrania ręką. I ten jeden karny niemalże wybroniony. Matko bosko kochano...

I cytat z Piątego Stadionu: "gdyby ci Sańmaryńczycy nie mieli rąk i ich tam nie wkładali, to byśmy mniejszą ilością bramek wygrali...". Sama prawda.

Dobra, już nie marudzę

Dobranoc:)
Awatar użytkownika
RafalBel
Donator
Posty: 1298
Rejestracja: 12 października 2010, 20:27
Obserwuję: L980, M860,L999, BABKO/MEBAN-BIGLU, TOSPO-BABKO, GOTIX-ROE,
Lokalizacja: Warszawa/Bełżyce

Tak, już po meczu. Wyczekiwałem szybkiego końca tak jak z Ukrainą. Boli wszystko od patrzenia na tą przypadkową zgraję facetów ...
Najgorsza drużyna świata, a ma akcje sam na sam. Kpina raczej.
Gdzie ta drużyna sprzed 4-5 lat? Może nie grali cudownie, ale walczyli do upadłego. Teraz,to jest towarzystwo wzajemnej adoracji. Jutro powiedzą, że przecież grali bez nominalnego kapitana, jestem pewien.
To oni powinni kupować kibicom bilety za oglądanie tego. Niestety.
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

Ale co się wygwizdalem na stadionie to moje! :smile: Ten Lewandowski w tv też wydawał się taki słaby? A Czarnogóra po świetnym meczu remisuje z Anglia i ociera się o zwycięstwo!
Pozdrawiam, Łukasz.
Awatar użytkownika
RafalBel
Donator
Posty: 1298
Rejestracja: 12 października 2010, 20:27
Obserwuję: L980, M860,L999, BABKO/MEBAN-BIGLU, TOSPO-BABKO, GOTIX-ROE,
Lokalizacja: Warszawa/Bełżyce

Łukasz, ja napisałem sms'a do kolegi, czy Lewy na żywo też taki słaby? :-D
Remis w tamtym meczu dobry dla nas :-)
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

Owszem remis jest dobry, ale to nam pokazuje jak dobra jest Czarnogóra i przy obecnej dyspozycji byłoby 5:0 dla nich ;-)

Ehh czas budować skład na następne Euro, odsunąć wszystkich i od podstaw, ale wcześniej trzeba poszukać trenera.
Pozdrawiam, Łukasz.
ODPOWIEDZ