Piłka nożna

Forum o sprawach nie zawsze związanych z lotnictwem.
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

Biorąc pod uwagę, że większość takich rozmów toczy się w Shoutboxie, warto założyć dedykowany temat.

To ile będzie dziś z San Marino? Ktoś ma zamiar oglądać po ostatnim blamażu z Ukrainą?
Pozdrawiam, Łukasz.
Awatar użytkownika
RafalBel
Donator
Posty: 1298
Rejestracja: 12 października 2010, 20:27
Obserwuję: L980, M860,L999, BABKO/MEBAN-BIGLU, TOSPO-BABKO, GOTIX-ROE,
Lokalizacja: Warszawa/Bełżyce

Dobry pomysł z tym działem :-D
Oglądam, bo chcę jakieś bramki wreszcie zobaczyć i nie ma nic ciekawszego na wieczór do robienia ;-)
Obstawiam 5:0 i oby się Lewandowski przełamał, bo wstyyyyd !
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

Zawsze można obejrzeć Czarnogóra-Anglia, wydaje się to lepszym widowiskiem sportowym :-)
Pozdrawiam, Łukasz.
Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 192
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:00
Lokalizacja: Gdańsk // Gniew

Polecam przed meczem wypić kilka piw, lepiej się ogląda :mrgreen:
No dziś w pierwszym składzie podobno Salamon i Milik ;-) same "gwiazdy"
Tak jak to dziś powiedział jeden ze słuchaczy w radiu Gdańsk "to nie są Orły, to są biedronki" :-P
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

Jak nam się ładnie zestawiły avatary :lol:
Też jest ciekaw tego Salamona, jeżeli uda mu się wstrzelić to będzie grał wiele lat w reprezentacji.

U nas chyba pokutuje, przekonanie, że zawodnik który gra dobrze w klubie zawsze będzie grał dobrze w reprezentacji, a przeważnie jest właśnie odwrotnie.

Chyba, czas zacząć oglądać 1 ligę, tam jest najwięcej walki i ciekawej gry ;-)
Pozdrawiam, Łukasz.
Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 192
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:00
Lokalizacja: Gdańsk // Gniew

No faktycznie, avatary podpasowały :-)
Zobaczymy jak to będzie, układ 4-4-2, Lewy nie będzie osamotniony.
A co do 1 ligi to żebyś wiedział, że tam się dzieje dużo ciekawych rzeczy :-) choć rzadko niestety oglądam 1 ligę :-P
Awatar użytkownika
RafalBel
Donator
Posty: 1298
Rejestracja: 12 października 2010, 20:27
Obserwuję: L980, M860,L999, BABKO/MEBAN-BIGLU, TOSPO-BABKO, GOTIX-ROE,
Lokalizacja: Warszawa/Bełżyce

G@wron pisze:Jak nam się ładnie zestawiły avatary :lol:
Też jest ciekaw tego Salamona, jeżeli uda mu się wstrzelić to będzie grał wiele lat w reprezentacji.

U nas chyba pokutuje, przekonanie, że zawodnik który gra dobrze w klubie zawsze będzie grał dobrze w reprezentacji, a przeważnie jest właśnie odwrotnie.

Chyba, czas zacząć oglądać 1 ligę, tam jest najwięcej walki i ciekawej gry ;-)

Mamy tutaj Arabskie starcie :-D
Salamon przynajmniej zaliczy wygrany debiut.
1 liga jest czasem bardzo irytująca, ale jak ostatnio oglądałem Bogdanka-Arka to spokojnie dało się to ogląać. Co prawda z przerwami na spotting, ale nie ziewałem :mrgreen:
Awatar użytkownika
Maciek
Posty: 192
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:00
Lokalizacja: Gdańsk // Gniew

RafalBel pisze: Salamon przynajmniej zaliczy wygrany debiut.
Rafał nie rozpędzaj się :mrgreen:
RafalBel pisze:1 liga jest czasem bardzo irytująca, ale jak ostatnio oglądałem Bogdanka-Arka to spokojnie dało się to ogląać.
No i aby tak dalej, z takimi wynikami :-P
Awatar użytkownika
PM
Donator
Posty: 977
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 21:22
Lokalizacja: PO/ZG

Niespecjalnie interesuję się kopaną, ale jak nasi nie wygrają przynajmniej 5:0, to cytując klasyka będzie "wstyd i kurde hańba". Z resztą nie oszukujmy się, Ukraina pokazała nam miejsce w szeregu, ale to chyba dobrze. Być może pieniądze, które miałby być przeznaczone na wyjazd kadry do Brazylii będą przeznaczone na szkolenie ambitnej młodzieży lub "niszowe sporty", typu biathlon, łyżwiarstwo, ciężary czy inne sporty , gdzie mamy jakieś sukcesy, bo według mnie miałoby to większy sens niż fundowanie nieudolnym kopaczom wakacji.
Awatar użytkownika
RafalBel
Donator
Posty: 1298
Rejestracja: 12 października 2010, 20:27
Obserwuję: L980, M860,L999, BABKO/MEBAN-BIGLU, TOSPO-BABKO, GOTIX-ROE,
Lokalizacja: Warszawa/Bełżyce

pawmor pisze:Niespecjalnie interesuję się kopaną, ale jak nasi nie wygrają przynajmniej 5:0 co cytując klasyka będzie "wstyd i kurde hańba". Z resztą nie oszukujmy się, Ukraina pokazała nam miejsce w szeregu. Być może pieniądze, które miałby być przeznaczone na wyjazd kadry do Brazylii będą przeznaczone na szkolenie ambitnej młodzieży, a według mnie miałoby to większy sens niż fundowanie nieudolnym kopaczom wakacji.
Mądrze mówisz :-)
Ukraina też miała po części dzień konia, bo wpadało niemal wszystko. Nie to, że usprawiedliwiam naszych, ale takie odniosłem wrażenie.
Młodzież szkolić trzeba, co pokazuje najlepiej Legia na polskiej arenie, czy Barcelona, Arsenal w Europie.
Awatar użytkownika
RafalBel
Donator
Posty: 1298
Rejestracja: 12 października 2010, 20:27
Obserwuję: L980, M860,L999, BABKO/MEBAN-BIGLU, TOSPO-BABKO, GOTIX-ROE,
Lokalizacja: Warszawa/Bełżyce

Piach gramy jeszcze większy niż z Ukrainą...
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

Relacja na żywo: Ale slabiutko, gdyby nie bilet za 30zl to bym żałował ;-) no i powinno, być 2:2!
Pozdrawiam, Łukasz.
ODPOWIEDZ