An124 Rusłan w Lublinie/Świdniku

Relacje z imprez lotniczych, pokazów, podróży itp.
Awatar użytkownika
RafalBel
Donator
Posty: 1298
Rejestracja: 12 października 2010, 20:27
Obserwuję: L980, M860,L999, BABKO/MEBAN-BIGLU, TOSPO-BABKO, GOTIX-ROE,
Lokalizacja: Warszawa/Bełżyce

Witam.
Wreszcie i Lublin doczekał się gigantycznej maszyny na swoim lotnisku. Planowy przylot maszyny był na godzinę 16:40. Spokojnie wyjechałem z tatą z domu o 15, aby o 16:10 zameldować się "pod płotem" EPLB. Chwile wcześniej jednak zaczęły się schody, a właściwie samochody.
Obrazek
Tutaj dowód na to oblężenie, a to tylko jedna z "przystani". Było ich chyba sześć :-) Ta była najlepsza.
Obrazek Obrazek
Obrazek
W tym samym momencie na radarze sbs zobaczyłem, że ADB jest na FL105, więc minuty dzieliły od lądowania. Nagle w chmurach przeraźliwy huk i kolejne 5 minut ciszy, aż ukazał się daleko dzięki światłom podejścia. Punktualnie o 16:40 dotknął pasa. Pora późna, fotki średnie.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Dojechał do końca pasa, szybki zwrot i ponownie w zasięgu strzału. Nadal pięknie wył na pasie :-)
Obrazek
To właściwie tyle zdjęć, ale... mam coś jeszcze. Nagrywane telefonem, ale w 720P, głownie dla dźwięku.
http://www.youtube.com/watch?v=iuLiSyr8 ... e=youtu.be
Jak dobrze pójdzie, to jutro wybiorę się również na odlot maszyny w stronę Filipin.
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek

Obrazek
Canon EOS 7D Mark II / EOS 7D+Synta 8" + Powermate TeleVue 2x + Tamron 150-600 VC USD G2 + Canon 70-300 IS II USM
ODPOWIEDZ