SPOTKANIE FORUMOWICZÓW RNAVSPOTTERS.PL A.D. 2010

Forum o sprawach nie zawsze związanych z lotnictwem.
Awatar użytkownika
michal75
Posty: 203
Rejestracja: 14 maja 2009, 06:50

Witam,

właśnie, niedziela staje się niesprzyjająca dla Nas, mają być ulewne deszcze, mam propozycje przeniesienia imprezy na sobotę, bo ma być ładnie i pogoda dla Nas ;-)
anibas
Posty: 95
Rejestracja: 04 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój - Padka - UL984 :)

michal75 pisze:Witam,

właśnie, niedziela staje się niesprzyjająca dla Nas, mają być ulewne deszcze, mam propozycje przeniesienia imprezy na sobotę, bo ma być ładnie i pogoda dla Nas ;-)

:mrgreen: sobota - brzmi ładnie ;) :-P
Eos 350D + Rubinar 500

gad: 13955212

Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć.
Julio Cortazar
anibas
Posty: 95
Rejestracja: 04 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój - Padka - UL984 :)

...I wracam do Was :roll:
Ze zdjęć wynika, że to miejsce jest w pełnym słońcu... :-o
Bez deszczu - prawda, super. Ale temperatura powyżej 30 stopni może zgłuptaczyć i głowy i sprzęt :-?

Dlatego ja poczekam na jesień i następne spotkanie. Teraz na siłę to nie ma co szaleć :roll: :oops:
Eos 350D + Rubinar 500

gad: 13955212

Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć.
Julio Cortazar
Awatar użytkownika
michal75
Posty: 203
Rejestracja: 14 maja 2009, 06:50

Witaj,

są tam cienie i na sprzęt, który trzeba schować od słońca aby nie zwariował ;-) Tomek wszystko wybadał
fryzyjka
Posty: 204
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:21
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Bry!

Niestety w ten weekend pracuję. Chociaż nawet gdybym nie pracowała to przy takim upale raczej nie miałabym ochoty tłuc się te 5-6h pociągiem/busem/samochodem. :roll:
Jeśli będziecie organizować coś w promieniu 150km od Lublina to wtedy napewno się pojawię.. :mrgreen:

Bardzo chętnie wybralabym się w okolice DIBED i nawet mam wstępne plany na taki wypad (sierpień albo wrzesień). Tak więc o ile pogoda nie zawiedzie to może coś z tego wyjdzie. :mrgreen:

Miłej zabawy Wam życzę! :-)
Obrazek
Pozdrawiam, Karolina.
Awatar użytkownika
maciekA380
Posty: 1069
Rejestracja: 06 września 2009, 15:18
Obserwuję: L984, L986, M857, P746, N133, Z179, Z367
Lokalizacja: Dukla/Krosno

Witam.Ja niestety także nie wpadnę :-( Muszę jechać do rodziny.Bardzo chciałem się poznać z wszystkimi,lecz mała zmiana planów nastąpiła dosłownie pare minut temu.Ale obiecuję,że na następne spotkanie na 100% wpadne,chodźby po UL980 :mrgreen:

Więc życze wszystkim udanej,zabawy,ruchu przede wszystkim no i pogody,choć ta się na niedziele nie zapowiada najlepiej.
Pozdrawiam Maciek ;-)
Canon EOS 7D Mark II + Synta 8" (1200mm), Tamron 150-600mm f/5-6.3 G2 DI VC USD i parę innych szkieł.
Awatar użytkownika
boryfik
Donator
Posty: 160
Rejestracja: 15 lipca 2009, 22:12
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz

Koleżanki i Koledzy, czas płynie nieubłaganie i biorąc pod uwagę, że pojawiły się głosy, aby spotkanie przenieść na sobotę, warto byłoby zadecydować, kiedy mamy się spotkać. Jutro wieczorem musimy podjąć jakąś decyzję, żeby dać choć cień szansy na dostosowanie się do ewentualnych nowych planów. Rzućcie okiem na http://new.meteo.pl, albo jakieś inne wyniuchane strony szamańskie, sprawdźcie czy nie łupie was po kościach na zmianę pogody ;-) i wyraźcie swoje zdanie.
Pozdrawiam
TPL 20x80, Celestron 15x70, UBC125XLT
anibas
Posty: 95
Rejestracja: 04 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój - Padka - UL984 :)

Szanowni Koledzy ;) - na meteo nie przewidzieli pięknego deszczu u mnie w mieście dzisiaj, ani tych pięknych błyskawic... :shock: Zawsze na nich polegałam, ale widać coś nie tak jest.... :roll:

Co do łupania w kościach - to mnie łupie pooperacyjna sprawa :oops: Czyli pewnie coś się podzieje z pogodą.. :oops:
Eos 350D + Rubinar 500

gad: 13955212

Chodziliśmy nie szukając się, ale wiedząc, że chodzimy po to, żeby się znaleźć.
Julio Cortazar
Awatar użytkownika
boryfik
Donator
Posty: 160
Rejestracja: 15 lipca 2009, 22:12
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz

Oj coś tak cicho w sprawie spotkania, więc "krótka piłka": spotykamy się jutro czyli w sobotę, w niedzielę, czy przenosimy spotkanie na czas bliżej nieokreślony ale z bardziej sprzyjającą temperaturą i pogodą :?:
Bardzo Was proszę o jakieś deklaracje, bo dalej stoimy w miejscu... Dajcie jakiś znak czy możecie się np. pojawić jutro (pogoda ma ponoć wytrzymać), czy preferujecie niedzielę (chyba już nie będzie tak pięknie)

Ze swej strony planowałem spotkanie na niedzielę ( mam w zasadzie cały dzień wolny), ale jeżeli będzie juto to też postaram się znaleźć kilka godzin w okolicach południa i pojawić się na Zarabiu. Byle tylko było z kim się spotkać :-/
Liczę na jakiś odzew
Pozdrawiam ;-)
TPL 20x80, Celestron 15x70, UBC125XLT
tomaszl75
Posty: 114
Rejestracja: 15 grudnia 2008, 20:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Pomimo apetytu na takie spotkanie sądzę że jednak "przenosimy spotkanie na czas bliżej nieokreślony ale z bardziej sprzyjającą temperaturą i pogodą"
Przynajmniej jest to moja opinia ponieważ : sobota temperatura 34 w cieniu ! a chciało by się sprzętem ruszyć - niedziela w 100% deszczowy i burzowy front nad nami .
Niestety ja odpuszczam :-/ , oczywiście miejsce spotkania jak jak najbardziej aktualne w normalnych warunkach atmosferycznych .
GG3690852
Awatar użytkownika
vader
Administrator
Posty: 2854
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 11:33
Obserwuję: niebo :)
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

Hmm.. coraz bardziej jestem za decyzją Tomasza :-/ Prawo Murphy'ego znów potwierdzone?! :-?
N 10" 'Simon II' + SCT 5", EOS 70D, 12x50, 8.5x32, 2x53
Uniden UBC125XLT, PlanePlotter: mo i vo
Obrazek
Awatar użytkownika
boryfik
Donator
Posty: 160
Rejestracja: 15 lipca 2009, 22:12
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz

To i ja w takim razie mówię "pas" :-/ czekając na bardziej sprzyjające okoliczności przyrody.
Co ma wisieć nie utonie - kiedyś i tak się spotkamy

Jak temperatura spadnie to i może Koleżanka fryzyjka nas odwiedzi, na co oczywiście liczymy :-) :-)
Pozdrawiam
TPL 20x80, Celestron 15x70, UBC125XLT
ODPOWIEDZ