Wystawa na PW

Tutaj dowiesz się czegoś więcej o nas i o naszej pasji.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Witam

Choć nie należę raczej do osób przechwalających się swoją radosną twórczością, to jednak poinformuję was o pewnej wystawie, pomimo iż termin jest jeszcze odległy.

W dniach 6-8 lub 6-9.02.2007 w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej odędzie się wystawa moich zdjęć lotniczych.

Organizatorem wystawy jest jednoosobowa Sekcja Fotografii Lotniczej ;-) działająca pod szyldem Koła Naukowego Lotników - ludzie z tych właśnie kręgów pomagają mi w organizacji przedsięwzięcia.

Zaprezentowanych zostanie przynajmniej 30 prac, część w formacie 30x45cm (A3), pozostałe zaś w formacie 20x30cm (A4). Oprócz znanych fotek z jetphotos czy airfoto (tych najlepszych) przygotuję też coś specjalnego na tę okazję. Nie zabraknie oczywiście zdjęć RNAV!


Przez cały czas trwania wystawy postaram się być obecny w jej okolicach, tak by móc odpowiadać na pytania zwiedzających i zachęcać ich do spottingu, ponadto jeśli ktoś z Was przyjedzie - będzie okazja do spotkania i porozmawiania.


Niech zatem każdy z Was czuje się zaproszony!
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
FL350
Posty: 257
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:30
Lokalizacja: Beskidy
Kontakt:

No, wspaniale. Brawo, Grzegorz! :-D
Szkoda tylko, że w Stolicy. Te ponad 300 kilometrów.... .

Ale widzę, że to dopiero w lutym, więc zobaczymy co się da zrobić.

W najgorszym wypadku liczę na jakąś porządną fotorelację.

Jeszcze raz gratulacje.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Przypominam tym, którzy w najbliższych dniach będą mieli okazję przebywać w Warszawie, że już jutro zaczyna się wystawa moich zdjęć :!:
Fotki są już wydrukowane: 22 sztuki w formacie 30x45 oraz 10 w formacie 20x30. Powiem szczerze: pomimo, iż większość zdjęć jest już znana z galerii lotniczych - jest co oglądać :-D
Jutro około 10, gdy tylko otworzą się drzwi Gmachu Głównego PW rozpoczynam montaż wystawy. Myślę, że do południa wszystko będzie zapięte na ostatni guzik i rozpocznie się zwiedzanie. GG jest otwarty gdzieś do godziny 18, zatem śmiało po pracy można również zajrzeć.

Wbrew temu co pisałem wcześniej, nie będę mógł cały czas przebywać w okolicy z racji przygotowań do egzaminu (w czwartek), ale jeżeli ktoś z Was się skontaktuje i zechce spotkać, to nie ma problemu abym na pewien czas się tam zjawił ;-)

Oczywiście relacja z wystawy po jej zakończeniu w tym temacie ;-)

Pozostało mi tylko znaleźć transport na stendy, myślałem że już go mam, ale jak usłyszałem cenę... ponad 140 zł za 30 minut pracy i przejechanie 5 km... (a to tylko w jedną stronę, bowiem w czwartek należy stendy odwieść spowrotem :-? )

Dla niewtajemniczonych:

Gmach Główny Politechniki Warszawskiej
Plac Politechniki 1

Kontakt ze mną: 500-891-672
ZAPRASZAM SERDECZNIE :!:
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
ODPOWIEDZ