Spotkanie RNAVspotters.pl - 12 maj 2018

Tutaj dowiesz się czegoś więcej o nas i o naszej pasji.
Awatar użytkownika
maciekA380
Posty: 1069
Rejestracja: 06 września 2009, 15:18
Obserwuję: L984, L986, M857, P746, N133, Z179, Z367
Lokalizacja: Dukla/Krosno

Miałem kiedyś już dać znać i napisać, ale pochłonięty pracą totalnie zapomniałem :-)
UWAGA ! NIKT NIE JEST KONKRETNYM ORGANIZATOREM. Spotkanie jest ustalone przez grupę na Facebooku bo warto po latach zrobić w końcu spotkanie. Na Facebooku utworzyłem prywatne wydarzenie. Udział w nim bierze aktualnie 15 osób, 11 być może, 27 wciąż nie zdecydowało. Wydarzenie dostępne jest tu :

https://www.facebook.com/events/131071224268798/

Jeśli ktoś nie dołączył jeszcze do naszej grupy, a ma FB zapraszam na nią, tam można zaznaczyć, że bierze się udział.

https://www.facebook.com/groups/134816413837923/

Spotkanie odbędzie się w dniu 12 maja, czyli sobota, a żeby nie było ogólnego rozmyślania, dlaczego tu, a nie tu, to miejscem spotkania jest EPWA, gdzie wspólnie będzie można pogadać, pofocić pod płotem, poznać się, a po zakończonym spottingu udać się na ciąg dalszy meetingu :-D Oczywiście można być jeden dzień, bądź dwa, jeśli ktoś chciałby zostać i pofocić cały weekend można się zgadać, bo wiem, że zarówno Ja i kilka osób, na pewno pobędzie cały weekend w Warszawie. Dokładna lokalizacja spotkania zostanie ustalona bliżej terminu, a to z tego powodu, że głównym naszym wyznacznikiem będzie wiatr, rządzący kierunkami operacji :-) Nie wszystkie osoby, które wezmą udział, są zarejestrowane na forum. Kilka z nich to sympatycy naszego forum, spotterzy lotniskowi, a także sympatycy tej dziedziny fotografii, stąd przy osobach, których nicków nie pamiętam, bądź nie są na stronie, piszę po prostu same dane osobowe.

Aktualnie osoby, które wezmą udział :

Maciek Żółkoś (MaciekA380), Rafał Pruszkowski (RafalBel), Paula Byszewska - towarzyszka Rafała :-) , Emil Żegnałek (knx08), Paweł Łącki, Bartek Rachfał (Rkan), Wiktor Kępiński (Wiktor Kepinski), Mirek Zagórski (miron), Karol Prokopiuk (karolo95), Jakub Laska (Aero22), Grzegorz Boroń (GWYNBLEIDD), Kuba Cholewiński (jkb), Damian Szymula, Piotr Bartnik (barpit).

Osoby, które są zainteresowane :

Marcin Momot, (Unibal), Kacper Foryś (Kacper9), Michał Pitera (micpit), Kuba Balcerski, Krzysztof Misztal, Paweł Świątek (pawel), Sławomir Pasionek (kaziuniof16), Marek Piotrowski, Tomek Wiśniewski (tomekfsx) oraz Grzegorz Cz.

Warto mieć na uwadze, że to jednak miejsce publiczne, gdzie się spotkamy, więc na "coś głębszego" wybierzemy się po zakończeniu spottingu, już na miasto :-D Kto nie ma FB, a chce wziąć udział, zapraszam do wpisywania się w komentarzach.
Ostatnio zmieniony 22 grudnia 2017, 21:30 przez vader, łącznie zmieniany 1 raz.
Canon EOS 7D Mark II + Synta 8" (1200mm), Tamron 150-600mm f/5-6.3 G2 DI VC USD i parę innych szkieł.
Awatar użytkownika
K_M
Donator
Posty: 848
Rejestracja: 10 maja 2016, 18:15
Obserwuję: wszystko w promieniu do 50km
Lokalizacja: Grebocin

na tą chwilę na 75% będę
Obrazek]Nikon D7200, GSO 10" TV PowerMate 2" 2X, , A7IV FE 200-600[/i]
Jeżeli nie widać moich zdjęć w poście to są tutaj : https://photos.app.goo.gl/6HbopqSiFsDUVd7y5
Awatar użytkownika
PM
Donator
Posty: 976
Rejestracja: 05 czerwca 2009, 21:22
Lokalizacja: PO/ZG

Jest szansa, że będę:)
ODPOWIEDZ