Skaner - sugestie, uwagi

Coś dla Spotterów ze skanerkiem oraz radarem SBS.
Awatar użytkownika
vader
Administrator
Posty: 2854
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 11:33
Obserwuję: niebo :)
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

U nas ten dział raczej na wymarciu, ale wiem że słuchacie koledzy przelotówek. Przymierzam się w niedalekiej przyszłości kupić skaner. Tylko co wybrać. Na chwilę obecną chodzi mi po głowie Intek AR-109; opłaca się dokładać do Uniden BC69XLT?
Każda opinia mile widziana! :-)
N 10" 'Simon II' + SCT 5", EOS 70D, 12x50, 8.5x32, 2x53
Uniden UBC125XLT, PlanePlotter: mo i vo
Obrazek
Awatar użytkownika
Pawel_S
Posty: 507
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:14
Lokalizacja: Piotrowice City

Cześć,

Proponuje z drugiej ręki kupić UBC120XLT, naprawde fajny skanerek,
kiedyś się go pozbyłem i do dzisiaj żałuje.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
vader
Administrator
Posty: 2854
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 11:33
Obserwuję: niebo :)
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

No tak, ale ogłoszeń brak. Myślę o czymś w granicach 250pln+przesyłka, więcej nie dam bo nie mam. Inteka miałem pożyczonego parę dni od kolegi, całkiem miło wspominam.
N 10" 'Simon II' + SCT 5", EOS 70D, 12x50, 8.5x32, 2x53
Uniden UBC125XLT, PlanePlotter: mo i vo
Obrazek
Awatar użytkownika
boryfik
Donator
Posty: 160
Rejestracja: 15 lipca 2009, 22:12
Lokalizacja: Nowy Wiśnicz

Unideny UBC69XLT czy BC69XLT (amerykańska wersja) nie mają pasma lotniczego w swoich zakresach, wiec spośród Unidenów za te pieniądze, o których wspomniałeś wyżej w grę wchodzi UBC30XLT - jeżeli mówimy o nowym sprzęcie lub Intek/Maycom AR-109.
Jeśli chodzi o pasmo lotnicze to będziesz zadowolony zarówno z jednego jak i drugiego
I jeszcze jedna sprawa Uniden UBC30XLT jest zasilany trzema bateriami a Intek dwoma - niby drobiazg ale w miarę używania robi się istotny, bo ciężko jest spotkać ładowarki na trzy akumulatorki ;-)
TPL 20x80, Celestron 15x70, UBC125XLT
Awatar użytkownika
vader
Administrator
Posty: 2854
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 11:33
Obserwuję: niebo :)
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

boryfik pisze:Unideny UBC69XLT czy BC69XLT (amerykańska wersja) nie mają pasma lotniczego w swoich zakresach, wiec spośród Unidenów za te pieniądze, o których wspomniałeś wyżej w grę wchodzi UBC30XLT - jeżeli mówimy o nowym sprzęcie lub Intek/Maycom AR-109.
Jeśli chodzi o pasmo lotnicze to będziesz zadowolony zarówno z jednego jak i drugiego
I jeszcze jedna sprawa Uniden UBC30XLT jest zasilany trzema bateriami a Intek dwoma - niby drobiazg ale w miarę używania robi się istotny, bo ciężko jest spotkać ładowarki na trzy akumulatorki ;-)
Właśnie wczoraj wieczorem poczytałem co i jak, wgłębiłem się z grubsza w specyfikacje skanerów. I zauważyłem to o czym pisałeś Wieśku. Także najwyraźniej decyzja zapadła.
N 10" 'Simon II' + SCT 5", EOS 70D, 12x50, 8.5x32, 2x53
Uniden UBC125XLT, PlanePlotter: mo i vo
Obrazek
ODPOWIEDZ