LOWW 28.05.2010

Relacje z imprez lotniczych, pokazów, podróży itp.
tomaszl75
Posty: 114
Rejestracja: 15 grudnia 2008, 20:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Witam !
W dniu 28.05.2010 doszedł do skutku długo oczekiwany wypad pod "płot" na LOWW okazja tym niepowtarzalna iż na drugi dzień odwiedzamy 4NLD w Piestianach SK ( o tym oddzielna relacja ) . Oj działo się działo !
W skład ekipy Gryni,Michał75,Patryk no i moja skromna osoba (pozdrowienia dla JaroM nieobecny usprawiedliwiony :-) )
Od samego rana przestrzeń jak i płyta tego lotniska była pod baczną obserwacją :

Obrazek
Obrazek

Nawet panowie z samochodu skoda octavia z napisem POLIZEI patrolujący okolice ,widząc emblematy RNAVSPOTTERS.PL nie wychodzili z pojazdu aby nam nie przeszkadzać - wiedzieli w czym rzecz :lol:

Pogoda jak na zamówienie ! Żar lał się z nieba ( niestety termika robiła swoje) ale takie widoki rekompensowały wszystko :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Koledzy na pewno mnie wspomogą fotkami wiec C.D.N.
GG3690852
Awatar użytkownika
michal75
Posty: 203
Rejestracja: 14 maja 2009, 06:50

Witam,

to ja wrzucę początek tej historii
po lewej Patryk i TomekL75
Obrazek

a poza tym Panowie dzięki za wspólny wypad, abyśmy się tak częściej spotykali na różnych imprezach i nie tylko no i zapraszamy innych na wspólne wypady
Maszyn było od groma, niezliczona ilość, ale dalszy ciąg fotek nastąpi jak się ogarnę z fotkami :-)
Awatar użytkownika
Kyfrun
Posty: 262
Rejestracja: 24 grudnia 2007, 14:37
Lokalizacja: Bochnia

ooo , udało się Wam złapać fajne samoloty , których na we VIE nie doświadczyłem ;-) W którym miejscu staliście ? Czekamy na więcej fotek ;-)
tomaszl75
Posty: 114
Rejestracja: 15 grudnia 2008, 20:49
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

Nasza baza była na południe od punktu F , gdzieś pośrodku między G :

http://yakfreak.aviation.at/vap/maps/vie_map_info.htm

Przepraszam że bez opisu :oops: i tak na szybko :

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
GG3690852
Awatar użytkownika
michal75
Posty: 203
Rejestracja: 14 maja 2009, 06:50

Witam,

moja skromna lista maszyn z pobytu na lotnisku

Pierwszy z konkretów na lotnisku pojawił się China Arlines na A343
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

różne modele Austrian Arlines
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

malowanie retro
Obrazek

Niki w różnym malowaniu
Obrazek Obrazek Obrazek

Cargo z Ukrainy
Obrazek Obrazek

China cargo
Obrazek Obrazek Obrazek

Korean cargo
Obrazek Obrazek Obrazek

Tureckie Cargo, które w ostatnim czasie odwiedza również KTW
Obrazek

FedEx
Obrazek Obrazek

różne linie
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

a na koniec samoloty typu biznes
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek
Obrazek Obrazek Obrazek

Czech Air Force
Obrazek
Awatar użytkownika
Gryni
Posty: 1110
Rejestracja: 07 lutego 2007, 00:45
Lokalizacja: Bielsko-Biała EPBA

Kolejna porcja zdjęć z VIE, tym razem mojego autorstwa. Niektóre się powtarzają ale to chyba nie problem.

Pogoda dopisała, chociaż przejeżdżając przez Bratysławę myślałem że będzie po wszystkim. Miasto przykryte byłe ciemną ale na szczęście niezbyt grubą warstwą chmur. Z biegiem dnia jednak niebo wyklarowało się do tego stopnia, że jeszcze widać na mojej twarzy ślady po słońcu.
Ekipa dopisała, w efekcie czego spędziliśmy na lotnisku kilka upojnych godzin (bez skojarzeń) ;-) .

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

I na koniec 1/2 ekipy
Obrazek

Teraz tyko czekać na następne spotkanie.

P.S. odnośnie ostatniego zdjęcia, Michał75 Czechy wprawdzie siły powietrzne mają, ale marynarki wojennej już nie ;-)

Pozdrawiam.
ZRT460/457M
mick
Posty: 601
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:24
Lokalizacja: Bolesławiec

michal75 pisze: Czech Air Force
Obrazek
Gryni pisze:P.S. odnośnie ostatniego zdjęcia, Michał75 Czechy wprawdzie siły powietrzne mają, ale marynarki wojennej już nie ;-)
W ramach ciekawostki: to chyba najstarsza maszyna złapana przez Was na wypadzie.
Rok dostawy - 1979. Dassault Falcon 10 (French Navy): http://www.planepictures.net/netshow.php?id=870699
UL986, UP861, UP733, UN869, LASIS-DIBED
Awatar użytkownika
michal75
Posty: 203
Rejestracja: 14 maja 2009, 06:50

to i tak gówniarz :-D :-D :-D :-D
ODPOWIEDZ