Air India 744, EPWA, 23-25 kwietnia 2009

Relacje z imprez lotniczych, pokazów, podróży itp.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1262
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

PawelB pisze:p.s pozdrówki dla Grztusa.
Dzięki, dzięki też za info, akurat dojechałem pod Reala i zobaczyłem jakieś dziwne ruchy, więc zadzwoniłem do ciebie co się dzieje. Niestety nie miałem już jak po was dojechać (zresztą zrozumiałem to wszystko, jakby już była na prostej). Przed nami jechał koleś, chyba Radek ma na imię, taką ładną Toyotką, a klapa od bagażnika latała w górę i w dół, zastanawialiśmy się tylko kiedy mu sprzęt wyskoczy pod nasze koła ;-)
Tak czy inaczej zdążyłem na przyziemienie, a krótka fotorelacja tutaj: index.php?news=434

Towarzystwo z południa: macie jakieś fotki 742 CAL z Katowic? Bo bym chciał i o nim newsa skrobnąć ;-)
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
vader
Administrator
Posty: 2854
Rejestracja: 13 stycznia 2008, 11:33
Obserwuję: niebo :)
Lokalizacja: Wieliczka
Kontakt:

grztus pisze: Towarzystwo z południa: macie jakieś fotki 742 CAL z Katowic? Bo bym chciał i o nim newsa skrobnąć ;-)
Mam w sumie marnej jakości fotki, na zniżaniu nad Krakowem ;-)
N 10" 'Simon II' + SCT 5", EOS 70D, 12x50, 8.5x32, 2x53
Uniden UBC125XLT, PlanePlotter: mo i vo
Obrazek
G@wron
Posty: 1169
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:40
Obserwuję: L621
Lokalizacja: Warszawa - EPWA

Acekarol pojechał na CAL, może coś przywiezie.

Gratulacje z wizyty Indyjki, ja musiałem niestety zostać w domu ;-)
Pozdrawiam, Łukasz.
AceKarol
Posty: 320
Rejestracja: 06 lutego 2007, 03:57
Lokalizacja: Częstochowa

grztus pisze:
Towarzystwo z południa: macie jakieś fotki 742 CAL z Katowic? Bo bym chciał i o nim newsa skrobnąć ;-)
Oczywiście, jutro z rana podsyłam ;-)

Pzdr,
Jetphotos | MTO + 350D
Awatar użytkownika
MTO
Donator
Posty: 134
Rejestracja: 15 maja 2008, 11:56
Kontakt:

Nie naturalnym byłoby nie wspomnieć o AirIndia w Krakowie, ale coż zrobić gdy podobna jak i w Warszawie sytuacja zaskoczyła choćby mnie. Przygotowany do zrobienia kilku zdjęć po przyjeździe z Poznania i przerwaniu wspaniałego snu w nadziei, po odpalneniu radaru zobaczyłem taki widok...
Obrazek
Tym bardziej, że reszta samolotów podchodziła z drugiej strony. Prawdę mówiąc opuściłem głowę i sobie odpuściłem... Szkoda i widzę, że nie jestem sam.
Obrazek
PawelB
Posty: 681
Rejestracja: 06 lutego 2007, 03:58
Lokalizacja: Bełżyce

Witam

Grześ i Karol gratuluję złapania Indyjki oraz białasa :-) Dzisiaj całkiem przypadkowo wpadłem na Okęcie i była Karolina, to się nazywa oddanie od rana do popołudnia spotting na wietrznej górce :-)

p.s BONUS z górki :mrgreen: :oops:
:arrow: http://i42.tinypic.com/n5jxu9.jpg

ekipa Polsatu

Pozdrawiam
lornetka, notes, obserwacja - wspomnienia to jest to !
fryzyjka
Posty: 204
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:21
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Hej!

Nie no cały dzień na górce nie byliśmy.. Zrobiliśmy sobie z Tomkiem tournee wokół lotniska, od Wirażowej, przez 33, działki i na koniec Krakowska.
Trzeba mieć szczęście żeby kolegę z Bełżyc, po raz pierwszy na żywo, spotkać na EPWA.. :mrgreen:
Jak wykadruję fotki to wrzucę na forum. :-P
Obrazek
Pozdrawiam, Karolina.
ODPOWIEDZ