Szukamy domeny!

Tutaj rozmawiamy o sprawach technicznych i nie tylko naszej strony internetowej.
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

No nareszcie więcej głosów i w samej ankiecie i w temacie ;-)

Myślę że końcówka .pl pozostanie, gdyż jednoznacznie określi nasze pochodzenie i nawet jeśli nasze forum i strona staną się tak znane jak a.net to wszyscy będą wiedzieli, że całą myśl zaczęli Polacy < :-D (wbrew temu co dzieje się w naszej polityce, jeszcze pozostaję patriotą).

Jeśli chodzi o samą domenę, to rnavspotters faktycznie zawiera w sobie dokładniejszą treść naszych zainteresowań, niż samo rnav, które jak napisał Barfi może nic nie znaczyć (i właściwie nic nie znaczy, bo sam poszukując stron o przelotówkowej tematyce, wstukując w googlach "rnav" trafiałem na strony producentów wyposażenia awionicznego).

Poczekam jeszcze ze dwa/trzy dni i jeśli już nie pojawią się inne głosy sprzeciwu pozostaniemy przy rnavspotters.pl
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
DAN
Posty: 113
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:21
Obserwuję: M984 L999 L856 P851 M997 M857
Lokalizacja: Radzyń Podlaski
Kontakt:

Jestem za :rnavspotters.pl :-)
Sprzęt: Lornetka KRONOS 20x60, Canon EOS 20D, Uniden Bearcat 9000XLT. Widzę <M984 L999 L856 P851 M997 M857>
Awatar użytkownika
jubell
Posty: 106
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:17
Lokalizacja: EPSY / EPWA
Kontakt:

grztus napisał:
Poczekam jeszcze ze dwa/trzy dni i jeśli już nie pojawią się inne głosy sprzeciwu pozostaniemy przy rnavspotters.pl
myślę, że nie ma co czekać tak długo... ta domena jednoznacznie określa "co, gdzie i jak" więc sprawa wydaje się być prosta ;-)

ps. głosowałem na rnav.net czy org ale te opcje zostały usunięte, więc jestem za rnavspotters.pl
Awatar użytkownika
Grim Jester
Posty: 118
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:14
Lokalizacja: masz taką twarz???
Kontakt:

Również na mój gust .rnavspotters.pl najbardziej pasuje - jednoznacznie kojarzy się z tym co tu wyczyniamy ;-)
Niemilec Świętokrzyski

Deviant Art
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Domena została wykupiona i na dniach zacznie funkcjonować.

Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili czas by podzielić się swoimi opiniami.

Oczywiście nowy adres to: www.rnavspotters.pl ;-)
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

www.rnavspotters.pl

Domena już działa :-D
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
Awatar użytkownika
grztus
Posty: 1261
Rejestracja: 05 lutego 2007, 17:57
Lokalizacja: Radom/Warszawa
Kontakt:

Wreszcie po trudach i znojach, wielu nieprzespanych nocach, kilkunastu długich mailach i wielu innych operacjach mogę z pełną satysfakcją powiedzieć, iż nowa domena jest już w pełni funkcjonalna i sprawna, a co bardzo mi się podoba (tu również Wasza zasługa) bardzo fajnie zintegrowała się z adresem naszego forum
Problemy były spore, bo dotyczyły błędnego obsługiwania przekierowań, a także maskowaniu adresów stron wewnątrz konta, w tym również maskowania adresów na forum, co oznaczało, że jeżeli ktoś z naszej strony (na którą dostał się za pomocą nowej domeny) wszedł na forum, to niezależnie od tematu, który przeglądał, adres był zamaskowany i w pasku przeglądarki wyświetlało się tylko rnavspotters.pl, co uniemożliwiało podczas pisania postów, tworzenie odnośników (linków) do innych stron forum.

Mam nadzieję, że wszystko już się unormowało na dobre, jeszcze muszę tylko powalczyć z subdomenami...

Pozdrawiam!
Grzegorz Tuszyński
www.grztus.pl
ODPOWIEDZ