Znawcy ruchu lotniczego !!-teraz wszystko jasne ..

Forum o sprawach nie zawsze związanych z lotnictwem.
Awatar użytkownika
Darek Rz
Posty: 917
Rejestracja: 06 lutego 2007, 04:02
Lokalizacja: Dąbrowica k.Lublina

Czesć

Kilka dni temu udało mi się zobaczyć w telewizji "arcyciekawy" program który sprowadził mnie na ziemię - Mnie i moje poglądy dotyczące powstawania smug kondensacyjnych :mrgreen: .
Otóż ten "niezwykle interesujący" program opowiadał o pewnej organizacji powstałej w USA która twierdzi że smugi w obecnej postaci są spowodowane różnymi tajnymi projektami rządu USA . Twierdzą z niezwykła powagą że kiedyś smug było mało a teraz dużo :mrgreen: . Ze są dni kiedy smug jest bardzo dużo a są dni kiedy jest mało lub ich nie ma :roll: .
"Odkryli" rownież że czasami smugi znikają zaraz za samolotem a czasami utrzymują się wiele godzin co jest 100% dowodem na prowadzone przez rząd doswiadczenia ( rozpylanie przez samoloty pasażerskie pyłu aluminium :mrgreen: ) .Na dowód tych śmiesznych wywodów pokazywali zdjęcia nieba które jest poprzecinane ogromną ilością smug które od razu nie znikają tylko działają na nas, pogodę i nasze umysły .
Od dziś patrzmy więc na smugi kondensacyjne trochę bardziej podejrzliwie ............ :roll:

pozdrawiam
Kronos BP 26x70 , Garrett 30x100 ,Nikon Sportstar 8x25 EX
naive
Posty: 22
Rejestracja: 01 marca 2008, 20:48
Lokalizacja: Radymno

W istocie to oni mają trochę racji, wszak na tym forum są wyłącznie tacy na których smugi szczególnie mocno oddziałują[/code][/hide]
Pozdrawiam

naive

Panasonic DMC-FZ18
UL984,UL981,UN983

N49 56,459 E22 49,387
minty
Posty: 5
Rejestracja: 10 stycznia 2008, 09:31
Lokalizacja: Olsztyn

A ja chcę, żeby Amerykanie wznowili swoje eksperymenty nad Polską, bo już mnie oczy bolą od wypatrywania - od ładnych paru dni ani śladu smug. A może aluminium im się skończyło??? :mrgreen:
Pozdrawiam, Mariusz.
ODPOWIEDZ