B757-200 7.08.2008 "IRON MAIDEN" w Warszawie

Forum o sprawach nie zawsze związanych z lotnictwem.
marecki
Posty: 504
Rejestracja: 28 listopada 2007, 20:22
Lokalizacja: EPLU/Lubin

Iron Maiden - czy leci z nami pilot?
Jak już pisaliśmy, 7 sierpnia fani Żelaznej Dziewicy zgromadzeni w Warszawie na stadionie Gwardii będą mogli przeżyć koncertowy odlot. Natomiast wybrańcy słowo "odlot" będą mogli potraktować dosłownie.

Wszystko za sprawą niezmordowanego Bruce'a Dickinsona - wokalisty Maidenów. Nie jest żadną tajemnicą, że Bruce ma licencją pilota, niejednokrotnie też na pokładzie samolotu Bruce Air mogli spotkać się z muzykami Iron Maiden fani oraz dziennikarze. oto słowa kapitana Dickinsona:


Po sukcesie naszego poprzedniego "Lotu 666" do tak odległych miejsc jak Reykjavik, Paryż, Sztokholm, Mediolan, Belgrad, Dublin czy Oslo zdecydowaliśmy się kolejny raz zaprosić fanów Iron Maiden na pokład naszego samolotu podczas tournee. Oczywiście będę siedział osobiście za sterami każdego lotu, a na pokładzie wspierać mnie będzie moja wspaniała załoga. Nie mogę się już doczekać swoich 50. urodzin w Warszawie - będziemy tam lecieć przemianowanym na tę okoliczność moim "Birthday Bomber"! Czeka nas wspaniała zabawa.


Właśnie! Podczas warszawskiego koncertu Dickinson będzie obchodził swoje 50 (tak, tak, latka lecą) urodziny. I może, podobnie jak na U2 w Chorzowie, gdy stadion zamienił się w wielką biało - czerwoną flagę, fani zorganizują jakąś akcję? Odśpiewania "Sto lat" wchodzi w grę, ale stawiamy na coś wyjątkowego. Może macie jakieś pomysły?

I smutna wiadomość. Niestety, o ile na inne loty Bruce Air można jeszcze kupić bilety, tak ten do Warszawy został już wyprzedany do ostatniego miejsca. Przypomnijmy jeszcze, że Iron Maiden odwiedzi Polskę w ramach trasy Somewhere Back In Time World Tour 2008, podczas której przypomni materiał z okresu, w którym powstał album "Live After Death" .


żródło :infomuzyka.pl




Samolot to Boeing 757 (757-23A) reg.G-OJIB należący do lini Astraeus.
A oto ta ptaszyna:
Obrazek


Nie wiem ,czy wszyscy wiedzą Bruce Dickinson- wokalista Maidenów jest pilotem w liniach Astraeus. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: .
Pozdrawiam,Marek.
MAK102+K10D
UL867,UT708,UT710,UN869,UN871,UP733,KENIN-GOVEN
---------------------------
fryzyjka
Posty: 204
Rejestracja: 07 lutego 2007, 01:21
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Szkoda, że napis nie jest czerwony. Jakoś ten kolor bardziej mi do Maidenów pasuje. :-P :mrgreen:
Obrazek
Pozdrawiam, Karolina.
ODPOWIEDZ